Бетмен отримав зірку на Голлівудській алеї слави, ставши першим серед супергероїв

Джерело: The Independent

Культовий персонаж DC Бетмен, який вперше дебютував у коміксах у березні 1939 року, отримає зірку на Голлівудській алеї слави.

“Фанати з усього світу будуть раді дізнатися, що Бетмену буде присвячена зірка поруч із зірками телевізійного “Бетмена” Адама Веста та співавтора Бетмена Боба Кейна”, – прокоментувала новину продюсерка Голлівудської алеї слави Ана Мартінез.

Як зазначається, загалом роль Бетмена зіграли 11 акторів. Першим став Льюїс Вілсон у 1943 році, потім – Роберт Лоурі в 1949 році. У 1966 році персонаж повернувся на великий екран з Адамом Вестом.

У 1989 році Майкл Кітон втілив Бетмена в першій потужній адаптації персонажа, зігравши головну роль разом із Джокером Джека Ніколсона у фільмі Тіма Бертона.

Примітно, що Вест і Кітон – єдині на сьогодні актори – виконавці ролі Бетмена, які мають зірку на Голлівудській алеї слави.

Коли ім’я Бетмена зʼявиться на Голлівудській алеї слави, він приєднається до списку вигаданих персонажів на алеї, серед яких Багз Банні, Ґодзілла, Сімпсони, Маппети та Мікі Маус.

Журналісти “Схем” оприлюднили супутникові знімки Planet Labs від 18 вересня об 11:30 за київським часом, на яких видно масштабне задимлення на території військової частини №11777. Саме ця частина відповідає за склад Головного ракетно-артилерійського управління міністерства оборони РФ.

Російське військове командування перекинуло кораблі Чорноморського флоту з Новоросійська через загрозу ударів далекобійними ракетами з боку Збройних сил України.

Урожай пшениці у 2024 році склав близько 22 млн тонн. Тоді як внутрішнє споживання становить близько 6 млн тонн.

Голова ОВА Олег Синєгубов поінформував, що регіон отримав нові інклюзивні автобуси, придбані за державну субвенцію та місцеві бюджети. Вони забезпечать підвіз учнів для п’яти освітніх закладів у громадах Лозівського і Красноградського районів.

У Національній академії наук Білорусі вирішили скласти списки співробітників, котрим дозволять користуватися Інтернетом на робочому місці. Про це із посиланням на відповідний документ повідомив білоруський учений-хімік Сергій Бесараб.