«Більше артилерії» – Зеленський анонсував новий оборонний пакет США для України
Джерело: Володимир Зеленський/Facebook
20 листопада, у вечірньому відеозверненні, президент Володимир Зеленський повідомив про погодження нового пакету озброєння для України від США.
Зеленський зауважив, що сьогодні Україну відвідав міністр оборони Сполучених Штатів Ллойд Остін. Окрім цього, у делегації разом із ним також був і верховний головнокомандувач Об’єднаних збройних сил НАТО у Європі Крістофер Каволі.
Дуже продуктивна розмова, і важливо, що напередодні нового засідання у форматі “Рамштайн”, — зауважив глава держави.
Під час зустрічі сторони обговорили ситуацію на полі бою та її перспективи – те, як можемо посилити і нашу оборону, і наш рух. Щобільше, президент подякував за новий оборонний пакет для нашої держави від Сполучених Штатів.
Зокрема, буде більше артилерії – снарядів, які потрібні саме зараз, — поінформував Зеленський.
Глава Української держави також висловив вдячність всім партнерам, які допомагають “гарантувати реальне відновлення міжнародного права на нашій землі та в нашому морі”, і особливо подякував Сполученим Штатам за “незмінне лідерство в підтримці”.
Нормальне життя у світі багато в чому залежить саме від того, чи сильна Америка у захисті життя. І світ бачить цю силу в допомозі Україні, — наголосив він.
Зауважимо, міністр оборони США Ллойд Остін зустрівся з президентом України Володимиром Зеленським та запевнив у довготривалій підтримці Києва.
- 31 жовтня, під час слухань у Конгресі стосовно виділення об’єднуючого пакету допомоги Ізраїлю та Україні, міністр оборони Ллойд Остін заявив, що “Росія досягне успіху” в Україні, якщо США не продовжуватимуть підтримувати Київ.
- Білий дім 20 жовтня попросив у Конгресу майже 106 мільярдів доларів для фінансування безпеки України, Ізраїлю та США, але не запропонував жодної стратегії, як отримати кошти від Конгресу.
- Україна та Сполучені Штати проведуть конференцію військової промисловості у Вашингтоні 6 та 7 грудня, повідомили українські та американські офіційні особи.
22 червня в Україні відзначають День скорботи та вшанування пам’яті жертв війни. Ця дата присвячена пам’яті мільйонів українців, які загинули під час воєн і збройних конфліктів.
Триває 1580-та доба повномасштабної російсько-української війни. За цей час втрати військ РФ у живій силі (вбиті та поранені) сягнули понад 1,3 млн осіб.
У ніч на 21 червня українські сили завдали ударів по об’єктах військової логістики, нафтової інфраструктури та системах протиповітряної оборони РФ. Про це повідомив президент України Володимир Зеленський.
Голова окупаційної влади Криму Сергій Аксьонов повідомив, що на півострові повністю зупинений продаж пального приватним особам та недержавним підприємствам.
Унаслідок російських обстрілів на Херсонщині за минулу добу загинула одна людина, ще дев’ятеро дістали поранення.