Біля могили генерала Сулеймані в Ірані сталися вибухи: щонайменше 73 людини загинули

Джерело:BBC

Під час четвертої річниці від дня загибелі іранського генерала Касема Сулеймані у США сталися вибухи біля його могили, внаслідок яких загинуло не менше 73 осіб. Іранське державне телебачення “Іріб” повідомляє, що крім загиблих, понад 171 людина отримала поранення.

Вибухи прогриміли під час похоронної процесії біля мечеті Сахеб аз-Заман у місті Керман на півдні Ірану. У мережі з’явились відеозаписи, які демонструють кілька тіл, що лежать на дорозі.

Згідно з повідомленнями, сотні людей в середу вирушили до могили генерала Сулеймані в рамках церемонії пам’яті. Генерал Сулеймані був визнаний однією з найвпливовіших постатей в Ірані після Верховного лідера, аятоли Алі Хаменеї.

Зазначимо, що  3 січня 2020 року американські військові завдали удару по військовій базі біля міжнародного аеропорту Багдада. В результаті цього обстрілу загинули вісім осіб, серед них був іранський генерал Касем Сулеймані. Тодішній президент США Дональд Трамп назвав Сулеймані “найбільшим терористом у світі”.

  • Станом на 13 годину третього січня кількість постраждалих внаслідок вчорашньої масованої атаки РФ на Київ зросла до 54 осіб.

Правоохоронці викрили подружжя у Запоріжжі, котре організувало схему “відкатів” з родин загиблих воїнів Сил оборони за сприяння в оформленні державних виплат. У разі відмови, чоловік погрожував створенням штучних перешкод під час розгляду документів на отримання грошової компенсації. Йому загрожує до восьми років ув’язнення. 

На Харківщині правоохоронці викрили масштабне виробництво підроблених акцизних марок, вилучивши майже 5 мільйонів одиниць контрафакту. Усім трьом фігурантам загрожує до 12 років позбавлення волі. 

Пізно ввечері 15 липня російські війська здійснили масований обстріл Харкова. У місті пролунали потужні вибухи.

Збройні сили Тайваню розпочали навчання, вперше використавши міський громадський транспорт для підготовки до відбиття вторгнення з боку Китаю. Військові “тримали оборону” на вулицях Тайбея, аби краще підготуватися до потенційної атаки та підвищити обізнаність населення стосовно наслідків кризи.

У заповіднику Пана, що в центральному індійському штаті Мадг’я-Прадеш, померла найстаріша в Азії слониха Ватсала, якій було понад 100 років, що майже вдвічі перевищує середню тривалість життя азійських слонів.