Блогерка з Києва проїхалася Львовом під російську музику
Джерело: ta.samaya.devil
Блогерка Вікторія (Анна) Краснова, яка має в Instagram 162 тисячі підписників, опублікувала відео, на якому їде площею Ринок, слухаючи пісню російської виконавиці українського походження Anna Asti, яка замовчує війну.
“Я замість Asti приїхала тут концерти давати”, – сказала блогерка у своєму відео.
Крім того, Краснова заїхала на пішохідну частину Львова без перепустки на проїзд.
Пізніше блогерка почала публікувати в Instagram Stories відео із заміського комплексу Emily Resort. Попри нещодавній інцидент, Краснова продовжила ділитися зі своїми підписниками контентом, знятим під пісні російських виконавців. Окрім того, в одному зі своїх відео дівчина висловила ставлення до жителів західних регіонів України.
Зокрема вона мала намір влаштувати зустріч своїх шанувальників в Emily Resort, однак, за словами Краснової , місцеві мешканці не відвідують комплекси “такого рівня”.
“Місцеві мешканці (не всі, але більшість) можуть тільки до**атися до мови, пи**іти в коментарях, пи**ити гуманітарну допомогу та підвищувати ціни на оренду, тим самим наживаючись на горі людей”, – написала блогерка.
Після цього одна з користувачок Instagram попросила Emily Resort виселити Вікторію. Згодом адміністрація комплексу відреагувала на прохання дівчини, повідомивши, що Краснова більше не проживає в Emily Resort
“Мене виселили…прям з басейну… прям з мокрою головою, ну що ж”, написала Вікторія й повідомила, що їде заселятися в орендовану квартиру.
Пізніше вона опублікувала в Instagram Stories листування, в якому заперечила інформацію про те, що адміністрація Emily Resort виселила її з комплексу.
- Співачка Світлана Лобода представила свій новий україномовний трек “Київ – Ніцца”, але за кілька днів випустила його російську версію, де прибрала згадку про Київ, – “Рига – Ницца”. У мережі користувачі вже відреагували на дії артистки.
Москва готова до мирних переговорів з Україною на основі так званих “Стамбульських домовленостей”, заявив глава РФ Володимир Путін.
Під час саміту G7, президент США Дональд Трамп був “надзвичайно вражений та сповнений ентузіазму” через результати далекобійних атак України по цілях углиб території Росії. Також глава Білого дому погодився на посилення санкцій проти російського енергетичного сектору.
Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що Москва більше не вважає США “об’єктивним посередником” у контексті війни проти України та звинуватив Вашингтон у посиленні тиску на Росію.
В Україні стартував перший етап трансформації Сил оборони, у межах якого запровадили нові мотиваційні контракти для військовослужбовців і цивільних.
Росія розглядає можливість імпорту бензину та дизельного пального, а також запровадження субсидій для стримування цін на тлі дефіциту, спричиненого українськими ударами по нафтопереробних заводах.