Британський мільярдер Річард Бренсон анонсував створення кліматичної коаліції «Вартові планети»

Джерело: The Hill

Британський мільярдер Річард Бренсон оголосив про створення коаліції для боротьби зі змінами клімату. Вона матиме назву “Вартові планети” (Planetary Guardians).

Як розповіли у виданні, до коаліції входять 14 відомих у світі лідерів думок, серед яких актор Роберт Редфорд, вчена й захисниця природи Джейн Гудолл і колишній президент Колумбії Хуан Мануель Сантос.

За словами Бренсона, шлях боротьби зі змінами клімату починається з їх належного вимірювання.

“Якщо ви не можете правильно виміряти щось, то не зможете це виправити. Ідея в тому, що ми вимірюватимемо дев’ять основних планетних показників щороку”, – пояснив він.

Зокрема йдеться про площу дощових лісів та зникнення видів.

Водночас Бренсон також визнав вплив його компанії Virgin Group, яку він заснував у 1970 році, на зміну клімату. До складу транснаціонального конгломерату входить понад 400 компаній, зокрема авіакомпанія Virgin Atlantic і комерційна космічна програма Virgin Galactic.

Він зауважив, що Virgin Galactic змогла звести до мінімуму ціну польоту в космос “з вуглецевої точки зору”.

В середу, 9 липня, стало відомо про смерть українського композитора, автора низки відомих пісень, Героя України та лауреата Шевченківської премії Ігоря Поклада. Йому було 83 роки.

За українськими оцінками, починаючи з 2014 року Росія вивезла щонайменше 20 000 дітей з України. Повернути вдалось лише 1400 з них.

Служба безпеки України затримала у Києві двох громадян Китайської Народної Республіки, які намагалися нелегально вивезти до Китаю секретну документацію про український ракетний комплекс “Нептун”.

Олександр Цивінський, який виграв конкурс на посаду очільника Бюро економічної безпеки (БЕБ) зреагував на рішення Кабміну відхилити його кандидатуру.

Як не було у Володимира Зеленського після лютого 22 року жодного шляху для збереження української державності, окрім як піти шляхом Петра Порошенка – сильна армія замість великого будівництва, українська мова замість “яка різниця” та українська церква замість російських агентів ФСБ у рясах, – так і не було у президента Дональда Трампа жодного вибору, як піти шляхом свого попередника Джозефа Байдена в питанні підтримки України.