«Були переважно громадяни Казахстану»: Quest Pistols прокоментували інформацію про виступ на Балі, де нібито були присутні росіяни

Джерело: Quest Pistols в Instagram.

Український гурт Quest Pistols прокоментував інформацію про те, що він виступав на Балі, де начебто були присутні росіяни, і заявив, що вони виступали на дні народження громадянина Казахстану, тож серед гостей були переважно казахи.

Зазначимо, що вчора український блогер Богдан Беспалов на YouTube-каналі “BespaLOVmedia” повідомив, що гурт Quest Pistols провів виступ на приватній вечірці на Балі, під час якої були присутні росіяни.

Однак сьогодні гурт спростував цю інформацію.

“Треба прояснити кілька моментів, щодо нашого виступу на Балі. Бо неправда розлітається, а як то кажуть, брехня – не сажа, але вимаже”, – написав гурт в Instagram.

Відтак у повідомленні Quest Pistols зазначає, що виступ був на дні народженні громадянина Казахстану Рафаеля Ромена, а не для росіян, і серед гостей були переважно громадяни Казахстану.

За словами Quest Pistols, виступити на Балі їх запросила івент- агенція з України, саме вона займалася організацією події.

Крім того, у повідомленні гурт пояснив інформацію про те, що іменинник на своїй сторінці в Instagram співав трек російського виконавця SHAMAN “Я русский”.

“Попри це, у його соціальних мережах є відео під пісню гурту Kalush Orchestra – Stefania, де чоловік нібито показує, як із друзями готується до перемоги України. Рафаель розмістив це у сторіз після нашого виступу, наступного дня. Він підписав його як “крінж уже в городе”, але на це не звернули чомусь увагу. А крінж означає (з англ. Cringe – соромитися, ніяковіти, відчувати незручність) – це поняття, яке описує все, що є огидним, неприємним, проявляє сором та обурення”, – зазначає Quest Pistols.

Крім того, гурт пояснив, чому на заході виконував деякі пісні російською мовою.

“Ми співали українською та російською. Ми частину своїх пісень вже переклали, пишемо нові україномовні пісні та активно працюємо над перекладом старих пісень. Авдиторія нам кричала “Слава Україні!”, і ці відео також, гуляють мережею”.

У повідомленні мовиться про те, що серед гостей “було кілька людей, типу росіяни”. Але у Quest Pistols зазначили, що точно вони не знають про їх громадянство.

“Вони в руках не тримали паспорт під час події. Закид, що, судячи з соцмереж, відвідують періодично Москву. Так, кожен може переглянути, що фото Роксани Геллер, яке ЗМІ розміщує як доказ, і воно останнє у соцмережах з РФ, датоване 2021 роком, бо людина в еміграції”, – пояснили в Quest Pistols.

Гурт наголосив на тому, що всі українці зараз живуть у надскладний час – період повномасштабної війни. І що кожного разу доводити, що вони “правильні українці” – морально складно.

“Наша команда намагається робити все можливе від нас, щоб допомогти військовим, цивільним. Без винятків частина коштів у різних відсотках із наших приватних та публічних заходів йшла на допомогу або у Фонд, з яким ми співпрацюємо, або цільова персональна допомога. Не шукайте зраду, бо її нема у нас. Ми любимо свою Батьківщину”, – підсумував гурт Quest Pistols у своєму дописі.

На Закарпатті стались зміни у русі потягів на ділянці Сянки – Мукачево. Через падіння каміння з гори заблоковано електропоїзд на перегоні. 

Росія найближчими днями може провести додаткові випробувальні запуски балістичних ракет “Орєшнік” або подібних до них, йдеться у звіті американського Інституту вивчення війни (ISW).

Уряд Швейцарії оголосив про заборону експортних поставок до польської компанії після того, як виявилося, що 645 000 малокаліберних набоїв швейцарського виробництва опинилися в Україні, що є порушенням швейцарського законодавства.

На думку аналітиків ISW, у РФ намагаються штучно завищити очікування щодо своїх можливостей, вихваляючи балістичну ракету “Орєшнік”, аби змусити Захід та Україну стримуватись у війні.

У канадському МЗС заявили, що дотримуватимуться ордера Міжнародного кримінального суду (МКС) на арешт прем’єр-міністра Ізраїлю Біньяміна Нетаньягу.