«Чат з Ісусом»: додаток ШІ дозволяє користувачам обмінюватися повідомленнями з біблійними персонажами

Джерело: The Jerusalem Post

Новий додаток, запущений у липні, дозволяє користувачам спілкуватися з біблійними персонажами як Старого, так і Нового Заповіту.

Додаток під назвою “Chat with Jesus” описується на вебсайті як місце, де “користувачі можуть знайти комфорт, керівництво та натхнення під час розмов”.

Серед персонажів, з якими можна спілкуватися, є Ісус і Діва Марія, апостоли, пророки, такі як Мойсей і Йона, єврейські царі, такі як Давид і Соломон, Адам і Єва, патріархи тощо.

“Замість того, щоб просто отримувати щоденний біблійний вірш, тепер ви отримуєте можливість через цю програму поспілкуватися з Ісусом або будь-ким іншим у Біблії”, — сказав розробник програми Стефан Пітер.

Хоча кількість запитань, які люди можуть задавати, обмежена, Пітер хотів переконатися, що особисті запитання не порушуватимуть конфіденційність користувача, тому програма розроблена лише для тимчасового зберігання інформації, достатньої для надання відповіді.

Додаток розроблено таким чином, що відповіді персонажів поєднують звичайне мовлення та текст Біблії.

“Я оновив його, щоб він міг говорити більше, як звичайна людина, і переконався, що він не забув, що повинен отримувати щось із Біблії. Це постійний трюк, щоб знайти правильний баланс”, – сказав Пітер.

Але користувачі також можуть спілкуватися з сатаною. Додаток має параметр “Чат із Сатаною”, який за замовчуванням вимкнено, але користувач може ввімкнути.

“Сатану включено в програму, щоб забезпечити всебічне розуміння біблійних оповідань, відображаючи роль персонажа, як описано в Біблії”, – вказано на вебсайті програми.

Всупереч тому, що деякі люди могли б очікувати від певних біблійних персонажів, Пітер сказав, що персонажі створені так, щоб бути інклюзивними та толерантними й не ображати користувачів.

Наприклад, програма каже своїм користувачам “надавати пріоритет любові та повазі до всіх людей, незалежно від їхньої сексуальної орієнтації чи гендерної ідентичності”.

За даними опитування, більшість українці вважають Польщу дружньою до України державою, проте позитивна оцінка зменшилася з 94% до 79% порівняно з минулим роком.

Сьогодні, 21 лютого, президент України Володимир Зеленський провів селектор, учасники якого обговорили блокування кордону польськими фермерами та ситуацію на фронті.

21 лютого 2024 року на 87-му році життя помер Степан Хмара – Герой України, народний депутат 4-х скликань ВР, політв’язень радянських концтаборів та співавтора Конституції України.

Молдова планує надіслати Україні першу партію гуманітарної допомоги у 2024 році. Загальна вартість цієї допомоги, у вигляді матеріальних цінностей та іншого обладнання, складає 4,9 мільйона леїв, що перевищує 250 тисяч євро.

Працівники Служби безпеки України викрили низку схем ухилення від мобілізації та нелегального виїзду за кордон у 5 областях України.