Чехія передасть необхідне обладнання у міські лікарні Харкова

Джерело: Ігор Терехов/Telegram

22 серпня мер Харкова Ігор Терехов повідомив, що провів низку зустрічей з іноземними партнерами, котрі залучають власні зусилля для відновлення українських міст.

За словами Терехова, у підсумку сьогоднішніх зустрічей з іноземними партнерами міська влада отримала хороші результати для міста.

Зокрема Чехія погодилася передати необхідне обладнання у міські лікарні й облаштувати первинну ланку меддопомоги на Північній Салтівці.

Окрім цього, Управління Верховного Комісару ООН у справах біженців запевнило, що й надалі продовжуватиме допомагати харківʼянам у склінні розбитих вікон у найбільш зруйнованих районах, а також візьме на себе внутрішні ремонти кількох пошкоджених будинків.

Зауважимо, після 17 місяців повномасштабної війни Україна накопичила приголомшливий і різноманітний арсенал техніки, яку потрібно підтримувати. Тому зараз основні зусилля союзників спрямовані на ремонт військової техніки.

30 січня президент Володимир Зеленський підписав Закон 4188-IX “Про внесення змін до Закону України “Про природно-заповідний фонд України” щодо забезпечення збереження територій та об’єктів природно-заповідного фонду”.

Бюджетний комітет Німеччини закликав міністра фінансів Йорга Кукіса схвалити додаткові 3 мільярди євро (3,13 мільярда доларів) військової допомоги Україні, повідомили джерела.

Для завершення війни проти України необхідно тиснути на Росію, адже саме Москва виступає агресором, наголосила глава дипломатії Європейського Союзу Кая Каллас. Вона зазначила, що США повністю поділяють цю думку.

Хмельницька обласна рада має намір витратити 645 тисяч гривень на висвітлення своєї діяльності у 2025 році, повідомила пресслужба у відповідь на інформаційний запит ІМІ.

Глава РФ Володимир Путін неодноразово нахвалював міжконтинентальну балістичну ракету “Сармат”, стверджуючи, що “аналогів у світі немає”, і кілька років обіцяв, що ось-ось поставить її на бойове чергування. Пропагандисти Путіна погрожували за допомогою “Сармата” стерти Велику Британію та Страсбург, де знаходиться Європарламент. Проте низка випробувань завершилася провалом: Росія не має необхідних компетенцій для створення таких ракет, якими ще за радянських часів займалися українські конструкторські бюро, повідомляють експерти.