Через атаки РФ без світла залишились споживачі у шести областях
Джерело: Міненерго
За повідомленням Міненерго, унаслідок російських атак 13 березня є знеструмлені споживачі у шести областях.
Так, без світла залишилась частина громад на Дніпропетровщині, Донеччині, Запоріжжі, Сумщині, Херсонщині та Харківщині. Енергетики працюють у посиленому режимі, щоб якнайшвидше повернути електропостачання для всіх абонентів.
Також повідомляється, що у Харківській області внаслідок російського удару поранень зазнав енергетик. Йому надають всю необхідну медичну допомогу.
У відомстві нагадали, що сьогодні увечері у всіх областях застосовуватимуться графіки погодинних відключень електроенергії, а також графіки обмеження потужності для бізнесу та промисловості.
“Просимо споживачів, за можливості ощадливо використовувати електроенергію у пікові години споживання вранці і ввечері. Це допомагає знизити навантаження на систему”.
- Можливе дострокове припинення дії договору про взаємне надання аварійної допомоги зі словацьким системним оператором (SEPS) не позначиться на ситуації в енергосистемі України.
Регіональне управління Сил територіальної оборони “Південь” повідомило, що українські захисники встановили синьо-жовтий прапор на Кінбурнській косі.
Голова окупаційної влади Криму Сергій Аксьонов заявив про скорочення залізничного сполучення з Росією.
Фінляндія виділить ще 40 мільйонів євро на ініціативу із закупівлі американської зброї для України (PURL).
Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець закликав уряд знизити граничний бал НМТ для конкурсного відбору зі 150 до 130.
Препарати групи GLP-1, які широко застосовуються для лікування ожиріння та діабету, можуть мати додатковий вплив на репродуктивне здоров’я.