Через атаки РФ без світла залишились споживачі у шести областях

Джерело: Міненерго

За повідомленням Міненерго, унаслідок російських атак 13 березня є знеструмлені споживачі у шести областях.

Так, без світла залишилась частина громад на Дніпропетровщині, Донеччині, Запоріжжі, Сумщині, Херсонщині та Харківщині. Енергетики працюють у посиленому режимі, щоб якнайшвидше повернути електропостачання для всіх абонентів.

Також повідомляється, що у Харківській області внаслідок російського удару поранень зазнав енергетик. Йому надають всю необхідну медичну допомогу.

У відомстві нагадали, що сьогодні увечері у всіх областях застосовуватимуться графіки погодинних відключень електроенергії, а також графіки обмеження потужності для бізнесу та промисловості.

“Просимо споживачів, за можливості ощадливо використовувати електроенергію у пікові години споживання вранці і ввечері. Це допомагає знизити навантаження на систему”.

Регіональне управління Сил територіальної оборони “Південь” повідомило, що українські захисники встановили синьо-жовтий прапор на Кінбурнській косі.

Голова окупаційної влади Криму Сергій Аксьонов заявив про скорочення залізничного сполучення з Росією.

Фінляндія виділить ще 40 мільйонів євро на ініціативу із закупівлі американської зброї для України (PURL).

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець закликав уряд знизити граничний бал НМТ для конкурсного відбору зі 150 до 130.

Препарати групи GLP-1, які широко застосовуються для лікування ожиріння та діабету, можуть мати додатковий вплив на репродуктивне здоров’я.