Через атаки РФ споживачі у чотирьох областях залишились без світла – Міненерго
Джерело: Міненерго
Через російські атаки по енергетичній інфраструктурі без електропостачання залишилась частина споживачів у чотирьох українських областях.
Мовиться про Дніпропетровську, Одеську, Харківську та Чернігівську області.
Енергетики працюють у посиленому режимі, аби якнайшвидше повернути електропостачання споживачам.
У відомстві також нагадали, що сьогодні, з 17:00 до 22:00 діятимуть графіки обмеження потужності для бізнесу та промисловості.
Споживачів закликають ощадливо використовувати електроенергію у пікові години споживання вранці і ввечері. Це допомагає знизити навантаження на систему.
- 16 березня НЕК “Укренерго” отримала від словацького системного оператора SEPS офіційного листа щодо одностороннього припинення Договору про взаємне надання аварійної допомоги. Остаточне припинення чинності договірних умов відбудеться з травня цього року.
За даними синоптиків у п’ятницю, 26 червня, у частині областей очікуються опади.
Іран відкрив вогонь по вантажному судну, яке намагалося пройти через Ормузьку протоку. Про це Reuters повідомили двоє американських посадовців на умовах анонімності.
Ізраїль заявив, що не виведе війська з південного Лівану, доки “Хезболла” не буде роззброєна та демілітаризована. Таку позицію уряд озвучив на тлі переговорів із Ліваном у Вашингтоні за посередництва США.
Жінку, яка у квартирі в Костянтинівці майже 18 років зберігала муміфіковане тіло своєї померлої доньки, попередньо госпіталізували до Дніпропетровської психіатричної лікарні з посиленим режимом.
Країни Євросоюзу погодили візові обмеження для громадян Сомалі через недостатню співпрацю країни у поверненні своїх громадян, які незаконно перебувають у ЄС. Рішення стало частиною ширшого курсу блоку на посилення контролю над міграцією.