Через негоду у Закарпатській і Кіровоградській областях знеструмлено населені пункти
Джерело: Міненерго
Станом на 20 січня через несприятливі погодні умови у Закарпатській і Кіровоградській областях знеструмлено населені пункти.
Отже, ситуація в регіонах наступна:
Закарпатська область – через погіршення погодних умов знеструмлено 6 населених пунктів – 2,2 тисячі споживачів.
Кіровоградська область – через негоду без світла 30 абонентів.
Дніпропетровська область – у м. Кривий Ріг стався вибух у квартирі багатоповерхового будинку, за попередньою версією – через накопичення газоповітряної суміші. Є відключені споживачі. Мешканця квартири доставлено до лікарні з опіками.
За добу в області заживлено понад 12 тисяч клієнтів, знеструмлених через технічні причини, без світла залишається без світла ще 1,8 тисячі споживачів.
Донецька область – енергетики заживили 9 населених пунктів після обстрілів, через технічні причини знеструмлено 4 населених пункти. Відновлено газопостачання 35 споживачам.
Запорізька область – через технічні причини відключено 546 споживачів.
Сумська область – через технічні причини відключено понад 500 споживачів. Внаслідок бойових дій залишається без напруги 58 населених пунктів.
Харківська область – заживлено понад 70 споживачів, знеструмлених внаслідок бойових дій, залишаються без напруги близько 16 тисяч точок обліку.
Херсонська область – в обласному центрі енергетики заживили 252 клієнтів, знеструмлених внаслідок бойових дій. Однак обстріли тривають – на ранок відключено понад 100 споживачів. Всього в Херсоні без напруги залишаються майже 3,6 тисячі точок обліку.
У Міненерго наголосили, що ситуація в енергосистемі стабільна та контрольована. Застосування планових відключень побутових споживачів не передбачається.
- Станом на ранок 20 січня дефіциту електроенергії в енергосистемі не зафіксовано. Генерації, виробленої в Україні, достатньо для покриття потреб споживачів.
- Міністр енергетики України Герман Галущенко заявив, що Росія знову може вдатися до енергетичного терору та систематичних атак на українські енергетичні об’єкти.
- Міністр енергетики України Герман Галущенко заявив, що енергосистема працює стабільно в умовах морозів, однак закликав українців до ощадливого споживання електроенергії.
На Сумщині за минулу добу, 22 червня, внаслідок російських атак загинуло троє осіб, ще 13 постраждало. Серед жертв та поранених – діти.
Зранку 23 червня російські окупанти вдарили по Запорізькому району.
Вранці 23 червня російські окупанти атакували зупинку громадського транспорту у Херсоні, поранивши чоловіка.
Протягом ночі 23 червня російські окупанти атакували Дніпропетровщину. Є постраждалий та руйнування.
США у Радбезі ООН закликали РФ укласти мирну угоду з Україною наголосивши, що час не на боці Москви.