Через негоду знеструмлювалось близько сотні населених пунктів у низці областей

Джерело: Міненерго

В Україні через негоду знеструмлено 98 населених пунктів у низці областей. Також проблеми з електропостачанням виникали через російські обстріли та технологічні порушення.

За даними міністерства, через негоду знеструмлювались споживачі на Київщині, Полтавщині, Сумщині, Черкащині та Чернігівщині. Більшість знеструмлень – у Сумській області: тут без світла залишаються понад 8000 споживачів.

Через обстріли на Донеччині знеструмлювалося 14,5 тис. споживачів. Також без світла залишається частина споживачів у Дніпропетровській, Запорізькій, Сумській, Харківській, Херсонській, Чернігівській областях. Ремонтні бригади працюють там, де це дозволяє безпекова ситуація.

Внаслідок технологічних порушень минулої доби тимчасово знеструмлювалися споживачі у Дніпропетровській області 13,2 тис. споживачів, у Кіровоградській області – майже 3 тис. споживачів. Зараз всіх вже заживлено.

  • 16 жовтня у Міністерстві енергетики України спростували інформацію щодо необхідності застосування стабілізаційних графіків відключення електроенергії з настанням опалювального сезону. Наголосивши, що наразі для споживачів достатньо ресурсу.

Синоптики дали кліматичну характеристику на березень 2024 року.

У ніч на 1 березня українські захисники знищили чотири ударні безпілотники типу “Shahed”, які намагалися атакувати Україну.

За даними ЗМІ вже у квітні в Україні відкриються магазини іспанського бренду Zara, які не працювали від початку повномасштабного вторгнення РФ.

Протягом доби російські армійці обстріляли 11 населених пунктів у Запорізькій області, внаслідок чого одна особа загинула, ще одна – зазнала поранень.

Протягом доби російські армійці обстріляли Херсонську область, внаслідок чого двоє осіб зазнали поранень.