У Міненерго спростували інформацію щодо застосування графіків відключення електроенергії

Джерело: пресслужба Міністерства енергетики

16 жовтня у Міністерстві енергетики України спростували інформацію щодо необхідності застосування стабілізаційних графіків відключення електроенергії з настанням опалювального сезону. Наголосивши, що наразі для споживачів достатньо ресурсу.

У відомстві пояснили, що напередодні опалювального сезону в соціальних мережах масово шириться інформація про нібито застосування в Україні графіків відключень електроенергії.

Стосовно цього у Міненерго повідомили:

  • Електроенергії, яку виробляють українські електростанції, наразі повністю достатньо для забезпечення потреб споживачів.
  • Обмежень електропостачання наразі не передбачається у жодній з областей країни. Вони можливі виключно у разі масованих ворожих обстрілів, і, як наслідок, пошкоджень енергетичного обладнання. А також технологічних порушень та у разі несприятливих погодних умов.
  • Енергетики активно готують енергетичну систему до опалювального сезону.
  • Міненерго звертається до громадян з проханням бути пильними та користуватися тільки офіційною та достовірною інформацією.

Окрім цього, у пресслужбі відомства закликали ЗМІ оприлюднювати виключно перевірені дані та звертатися до Міненерго для надання вичерпної  інформації із суспільно важливих питань.

Раніше міністр енергетики Герман Галущенко повідомив, що опалювальний сезон 2023-2024 буде складнішим, аніж попередній, адже обстріли росіянами енергетичної інфраструктури триватимуть й надалі.

Станом на 21 квітня Сили оборони півдня надалі завдають вогневого ураження по місцях дислокації ворога, вогневих позиціях і тилах, знищуючи особовий склад російської армії та техніку противника.

21 квітня прем’єр Угорщини Віктор Орбан поскаржився на військові настрої у європейській політиці.

Триває сімсот вісімдесят восьма доба широкомасштабної збройної агресії РФ проти нашої держави. Протягом доби зафіксовано 65 бойових зіткнень.

21 квітня канцлер Німеччини Олаф Шольц привітав схвалення Конгресом США законопроєкту про надання військової допомоги Україні на понад 61 млрд доларів.

Ввечері 21 квітня російські війська вкотре обстріляли Харків. Мер міста Ігор Терехов повідомив щонайменше про одного постраждалого.