Через спекотну погоду суттєво зросло навантаження на енергосистему – «Укренерго»

Джерело: НЕК “Укренерго”

За даними фахівців, ввечері 13 липня спостерігався найвищий рівень споживання електроенергії за весь минулий тиждень. Зокрема він був на 5%, аніж 12 липня.

Зазначається, що причиною підвищення споживання електроенергії є спекотна погода, через яку споживачі використовують техніку для охолодження.

“Це суттєве навантаження на енергосистему у вечірні години, яке вказує на недостатність заходів економії електроенергії”, – мовиться у повідомленні.

У зв’язку із цим у компанії вкотре закликали українців до ощадливого користування електроприладами у вечірні години – з 16 до 23. Зокрема варто дотримуватись таких рекомендацій:

  • охолоджуйте приміщення не нижче 23˚С;
  • вимкніть потужні електроприлади або користуйтеся ними по черзі;
  • переносьте користування електроприладами на ранкові, денні або нічні години доби;
  • вимикайте світло, якщо виходите з приміщення.

На сьогодні “Укренерго” не прогнозує обмежень електропостачання, але для зниження навантаження на енергосистему та полегшення її балансування необхідно зменшити споживання електроенергії у складні для енергосистеми вечірні години.

У Закарпатській області під час руху загорівся приміський дизель-поїзд сполученням Солотвино – Королево.

Журналістка Лєна Чиченіна, головна редакторка таблоїду “Антоніна”, звернула увагу на дискусію в соцмережах довкола коментаря журналістки та ведучої YouTube-проєкту RAMINA YouTube Раміни Есхакзай.

Президент США Дональд Трамп оприлюднив дизайн спеціального ювілейного американського паспорта, випущеного обмеженим тиражем до 250-річчя незалежності США. На одному з розворотів документа розміщено портрет самого Трампа, а також його підпис.

Озеро для купання Хайдезее у німецькому місті Галле опинилося в центрі скандалу після запровадження правила, яке не дозволяє відвідувати пляж людям, що не володіють німецькою мовою. Міська влада вже вимагає скасувати таку заборону, а в разі відмови закладу можуть загрожувати судові позови.

27 червня російські війська, попередньо використавши безпілотники типу “Італмас”, атакували місто Дергачі у Харківській області. Під удар потрапили АЗС, є постраждалі.