Через спекотну погоду суттєво зросло навантаження на енергосистему – «Укренерго»
Джерело: НЕК “Укренерго”
За даними фахівців, ввечері 13 липня спостерігався найвищий рівень споживання електроенергії за весь минулий тиждень. Зокрема він був на 5%, аніж 12 липня.
Зазначається, що причиною підвищення споживання електроенергії є спекотна погода, через яку споживачі використовують техніку для охолодження.
“Це суттєве навантаження на енергосистему у вечірні години, яке вказує на недостатність заходів економії електроенергії”, – мовиться у повідомленні.
У зв’язку із цим у компанії вкотре закликали українців до ощадливого користування електроприладами у вечірні години – з 16 до 23. Зокрема варто дотримуватись таких рекомендацій:
- охолоджуйте приміщення не нижче 23˚С;
- вимкніть потужні електроприлади або користуйтеся ними по черзі;
- переносьте користування електроприладами на ранкові, денні або нічні години доби;
- вимикайте світло, якщо виходите з приміщення.
На сьогодні “Укренерго” не прогнозує обмежень електропостачання, але для зниження навантаження на енергосистему та полегшення її балансування необхідно зменшити споживання електроенергії у складні для енергосистеми вечірні години.
- Україна та Данія домовилися про початок співпраці у галузі вітрової енергетики.
Міністр закордонних справ Ірану Аббас Арагчі заявив, що країни регіону не повинні дозволяти використовувати свої території або об’єкти для атак проти Ірану. Про це він сказав під час зустрічі з прем’єр-міністром Іраку Алі Фалехом аль-Заїді в Багдаді.
Кількість загиблих унаслідок потужних землетрусів у Венесуелі зросла до 1450. За оцінками ООН, близько 50 тисяч людей досі вважаються зниклими безвісти.
Дональд Трамп різко розкритикував Джаніс Льюїс Джордж, яка, за його словами, майже напевно стане меркою Вашингтона. Він звинуватив її у намірах послабити міграційну політику, протидію злочинності та роботу поліції.
Німецький автовиробник Volkswagen обговорює масштабний план реструктуризації, котрий може передбачати закриття чотирьох заводів у Німеччині та скорочення до 100 тисяч працівників на тлі тиску з боку китайських конкурентів і падіння попиту в Європі.
Принцеса Уельська Кейт повідомила, що за 24 години піднялася на три найвищі вершини Великої Британії. Благодійний виклик вона присвятила збору коштів для The Royal Marsden Cancer Charity, яка підтримує лікарню, де вона проходила лікування від раку.