Через спекотну погоду суттєво зросло навантаження на енергосистему – «Укренерго»
Джерело: НЕК “Укренерго”
За даними фахівців, ввечері 13 липня спостерігався найвищий рівень споживання електроенергії за весь минулий тиждень. Зокрема він був на 5%, аніж 12 липня.
Зазначається, що причиною підвищення споживання електроенергії є спекотна погода, через яку споживачі використовують техніку для охолодження.
“Це суттєве навантаження на енергосистему у вечірні години, яке вказує на недостатність заходів економії електроенергії”, – мовиться у повідомленні.
У зв’язку із цим у компанії вкотре закликали українців до ощадливого користування електроприладами у вечірні години – з 16 до 23. Зокрема варто дотримуватись таких рекомендацій:
- охолоджуйте приміщення не нижче 23˚С;
- вимкніть потужні електроприлади або користуйтеся ними по черзі;
- переносьте користування електроприладами на ранкові, денні або нічні години доби;
- вимикайте світло, якщо виходите з приміщення.
На сьогодні “Укренерго” не прогнозує обмежень електропостачання, але для зниження навантаження на енергосистему та полегшення її балансування необхідно зменшити споживання електроенергії у складні для енергосистеми вечірні години.
- Україна та Данія домовилися про початок співпраці у галузі вітрової енергетики.
Студія Paramount представила перший трейлер пригодницького трилера “Серце звіра”, головну роль у якому виконав Бред Пітт.
Москва готова до мирних переговорів з Україною на основі так званих “Стамбульських домовленостей”, заявив глава РФ Володимир Путін.
Міністр охорони здоров’я Кенії Аден Дуале заявив про повне припинення робіт на підтриманому США карантинному об’єкті для Еболи на авіабазі Laikipia. Рішення пролунало після того, як суд визнав його винним у неповазі до суду через продовження будівництва попри заборону.
Майже 4 тисячі листів надійшли до палацу Фонтенбло у Франції в межах проєкту “Напишіть Марії-Антуанетті”, присвяченого останній королеві країни. Ініціативу запустили до 240-х роковин її останнього візиту до замку, який вважається однією з її улюблених резиденцій.
Впродовж 23 червня армія РФ обстрілювала Херсонщину ствольною та реактивною артилерією, а також БпЛА. Є загиблий та постраждалі.