Через спеку споживання електроенергії зросло на 6,4% – «Укренерго»

Джерело: “Укренерго”

Через підвищення температури повітря рівень споживання електроенергії продовжує зростати.

Зокрема, станом на 15:00 температура майже така сама, як і вчора о цій годині. Різниця в 1-2˚С, залежно від регіону. А споживання вже збільшилось на 6,4%.

“Одночасне увімкнення десятків тисяч кондиціонерів перевантажує енергосистему. Щоб покрити зростаючий попит, маємо залучати додаткові потужності, але масштабні ремонти на низці електростанцій роблять ці можливості обмеженими”, – зазначили у Міненерго.

Відтак закликали українців ощадливо споживати електроенергію в ці спекотні дні й охолоджувати приміщення кондиціонерами не нижче 23˚С.

26 червня та в ніч на 27 червня підрозділи Сил оборони України уразили низку важливих цілей окупанта, зокрема у тимчасово окупованому Криму.

Вранці 27 червня російські окупанти вдарили по Сумах. Низка осіб постраждали.

Російські окупанти завдали масованих ударів по нафтогазових потужностях Групи Нафтогаз у Полтавській та Харківській областях.

Джерело: “Європейська Солідарність” П’ятий президент України та лідер “Євросолідарності” Петро Порошенко взяв участь у Міжнародному…

Стримінгова платформа Netflix купила права на два нові сезони російського мультсеріалу “Маша і Ведмідь” і продовжила ліцензію на попередні сезони й спін-оффи у понад 100 країнах.