Через спеку споживання електроенергії зросло на 6,4% – «Укренерго»

Джерело: “Укренерго”

Через підвищення температури повітря рівень споживання електроенергії продовжує зростати.

Зокрема, станом на 15:00 температура майже така сама, як і вчора о цій годині. Різниця в 1-2˚С, залежно від регіону. А споживання вже збільшилось на 6,4%.

“Одночасне увімкнення десятків тисяч кондиціонерів перевантажує енергосистему. Щоб покрити зростаючий попит, маємо залучати додаткові потужності, але масштабні ремонти на низці електростанцій роблять ці можливості обмеженими”, – зазначили у Міненерго.

Відтак закликали українців ощадливо споживати електроенергію в ці спекотні дні й охолоджувати приміщення кондиціонерами не нижче 23˚С.

У тимчасово окупованому Севастополі запровадили режим тимчасового обмеження електропостачання. Про це повідомив так званий “губернатор” тимчасово окупованого Севастополя Михайло Развожаєв.

У Чернівецькій області на річці Дністер зникло четверо осіб, з яких троє дітей. Тривають їхні пошуки.

Джерело: Reuters У Венесуелі стались два потужних землетруси, які пошкодили будівлі у столиці Каракасі. Вчені…

Триває 1583-тя доба повномасштабної російсько-української війни. За цей час втрати військ РФ в Україні у живій силі (вбиті та поранені) перевищили 1,3 млн осіб.

25 червня відзначають День моряка, Всесвітній день Вітиліго, День кольорового ТБ та Всесвітній день боротьби з коридою. Християни сьогодні згадують преподобномученицю Февронію.