Через спеку споживання електроенергії зросло на 6,4% – «Укренерго»
Джерело: “Укренерго”
Через підвищення температури повітря рівень споживання електроенергії продовжує зростати.
Зокрема, станом на 15:00 температура майже така сама, як і вчора о цій годині. Різниця в 1-2˚С, залежно від регіону. А споживання вже збільшилось на 6,4%.
“Одночасне увімкнення десятків тисяч кондиціонерів перевантажує енергосистему. Щоб покрити зростаючий попит, маємо залучати додаткові потужності, але масштабні ремонти на низці електростанцій роблять ці можливості обмеженими”, – зазначили у Міненерго.
Відтак закликали українців ощадливо споживати електроенергію в ці спекотні дні й охолоджувати приміщення кондиціонерами не нижче 23˚С.
- Під час зустрічі з амбасадоркою США в Україні Бріджит Брінк очільник Міненерго Герман Галущенко повідомив, що в Україні триває наймасштабніша за всю історію ремонтна кампанія на енергетичних об’єктах.
- Голова правління НЕК “Укренерго” Володимир Кудрицький повідомив, що у серпні не прогнозується застосування графіків аварійних відключень, навіть попри те, що цей місяць буде важким для енергосистеми.
У тимчасово окупованому Севастополі запровадили режим тимчасового обмеження електропостачання. Про це повідомив так званий “губернатор” тимчасово окупованого Севастополя Михайло Развожаєв.
У Чернівецькій області на річці Дністер зникло четверо осіб, з яких троє дітей. Тривають їхні пошуки.
Джерело: Reuters У Венесуелі стались два потужних землетруси, які пошкодили будівлі у столиці Каракасі. Вчені…
Триває 1583-тя доба повномасштабної російсько-української війни. За цей час втрати військ РФ в Україні у живій силі (вбиті та поранені) перевищили 1,3 млн осіб.
25 червня відзначають День моряка, Всесвітній день Вітиліго, День кольорового ТБ та Всесвітній день боротьби з коридою. Християни сьогодні згадують преподобномученицю Февронію.