Через спеку у вечірні години споживання електроенергії зросло на 4% – «Укренерго»

Джерело: “Укренерго”.

Рівень споживання електроенергії продовжує зростати. Відтак, вчора через спеку у вечірні години споживання зросло на 4% у порівнянні з понеділком.

В “Укренерго” зазначили, що вчора за вікном було спекотніше, ніж позавчора, всього на 1.9˚С. Але для енергосистеми навіть таке незначне підвищення температури обернулося відчутним збільшенням навантаження – ввечері споживання було на 4% більше, ніж в той самий час в понеділок.

Відтак, електростанції були змушені включати в роботу додаткові блоки, щоб задовольнити потреби споживачів.

“Сьогодні ж спека спадає, тож це чудовий привід вимкнути кондиціонер та споживати ощадливо з 16:00 до 23:00”, – зазначили у компанії.

А також закликали вимикати кондиціонери та користуватися потужними електроприладами по черзі з 16:00 до 23:00. Це дозволить енергетикам ефективно відновлювати енергосистему та підготуватися до опалювального сезону.

 У НЕК Укренерго повідомили, що 24 липня заходи обмеження споживання діятимуть протягом всієї доби. Зокрема з 8:00 до 20:00 і з 22:00 до 24:00 діятиме одна черга відключень.

Аналітик відділу досліджень зовнішньої та оборонної політики Американського інституту підприємництва Бреді Африк зауважив, що росіяни збільшують кількість барж біля Керченського мосту для його захисту від дронів ЗСУ.

Компанія ДТЕК до жовтня планує відновити 60-70% генерації, яку вона мала до початку масованих російських обстрілів у березні цього року. 

Київський футбольний клуб “Динамо” скасував усі двосторонні заходи з белградським ФК “Партизан” через їхню участь у змаганнях на території Росії.

Грецькі острови, зокрема Лерос, Сіфнос, Крит і Кефалонія, зараз переживають значну кризу водопостачання. Вони оголосили надзвичайний стан через нестачу води, а влада намагається розв’язати проблему шляхом опріснення морської води. Проблема актуальна через те, що острови готуються до прибуття мільйонів туристів найближчими тижнями.