ЦАХАЛ звільнив військову з полону ХАМАС у секторі Гази

Джерело: Vesty

Рядову ЦАХАЛ Орі Магідіш, яка була викрадена 7 жовтня бойовиками ХАМАС, ізраїльським військовим вдалося звільнити під час наземної операції в секторі Гази.

За словами військових, звільнена з полону заручниця вже пройшла медичне обстеження. Стан її здоров’я визнаний добрим. Після обстеження вона зустрілася із рідними.

Як розповіли у виданні, Орі Магідіш, мешканка Кір’ят-Гата, проходила службу на пункті спостереження ЦАХАЛ. Багато її співробітників були вбиті терористами вранці 7 жовтня, в перші хвилини комбінованої атаки ХАМАС.

“ЦАХАЛ і ШАБАК докладуть будь-яких зусиль для звільнення всіх полонених”, – йдеться у спільній заяві ЦАХАЛ та Служби загальної безпеки (ШАБАК).

Діджейка Дар’ї Коломієц розповіла американському виданню Time про свій подкаст “Щоденник війни”. В есе, яке опублікували до другої річниці повномасштабного вторгення, вона згадала про початок війни та українців, чиї історії її вразили.

На форумі “Україна. Рік 2024” міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін повідомив, що Україна розробила та успішно випробувала далекобійну ракету власного виробництва, яка здатна уражати цілі на відстані 700 кілометрів.

Командувач оперативно-стратегічного угруповання військ “Таврія” генерал Олександр Тарнавський розповів, що за добу Сили оборони знищили або нейтралізували 212 дронів росіян на Таврійському напрямку.

Упродовж 2024 року Україна має намір отримати фінансову допомогу в розмірі 11,8 мільярда доларів від Сполучених Штатів Америки (США). Цю інформацію озвучив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль на форумі “Україна. Рік 2024”.

25 лютого в Україні відзначають 153 роки від дня народження письменниці Лесі Українки.