ХАМАС утримує в заручниках 239 осіб – ЦАХАЛ

Джерело: The Times of Israel

Армія оборони Ізраїлю (ЦАХАЛ) оновила дані, згідно з якими щонайменше 239 заручників були викрадені терористами ХАМАС і вивезені у сектор Гази після нападу 7 жовтня.

За словами речника Армії оборони Ізраїлю Даніеля Хагарі, військові поінформували родини заручників про те, що їхні близькі утримуються в секторі Гази. Також він додав, що ця цифра не остаточна, оскільки військові вивчають нову інформацію.

” Серед заручників є іноземні працівники, нам потрібен час, щоб зв’язатися з родинами кожного”, — прокоментував Хагарі.

Як розповіли у виданні, це число не включає чотирьох раніше звільнених заручників: двох американок – Джудіт Раанан та її 17-річну доньку Наталі, та двох ізраїльтянок – 85-річну Йохевед Ліфшиц і 79-річну Нуріт Купер.

Водночас Хагарі зауважив, що кількість зниклих безвісти, доля яких нині невідома, становить 40 осіб.

У мережі поширився інтернет-тренд щодо приручення домашніх тварин — до нього долучилися й українські військові. Наприклад, користувачка @wikentiyax розповіла про долю кота, якого назвали Паладін.

У неділю, 19 травня, гелікоптер, на борту якого перебував президент Ірану Ібрагім Раїсі, зазнав аварії. Невдовзі стало відомо, що внаслідок авіакатастрофи загинули всі пасажири. Світові лідери висловив свої співчуття у зв’язку із загибеллю Раїсі.

Цього тижня українці можуть насолоджуватися теплою погодою. Очікується підвищення температур до +20…+27 градусів, але в деяких регіонах разом зі спекою прийдуть і опади.

П’ять років тому, 20 травня 2019-го, Володимир Зеленський офіційно став президентом України.

Станом на 20 травня Сили оборони України контролюють Вовчанськ (Харківська область) приблизно на 60%. Водночас російські військові не припиняють штурмувати місто, зазначив заступник голови Харківської ОВА Роман Семенуха.