«Це недалекоглядно»: Мелінда Харінг розкритикувала скасування відрядження Порошенка

Джерело: Мелінда Харінг в Х

Старша наукова співробітниця Євразійського центру Атлантичної ради Мелінда Харінг розкритикувала скасування відрядження лідеру фракції “Європейська Солідарність” Петру Порошенку.

“Повна нісенітниця. Команда Зеленського грає в ігри. Ми бачимо, що ви робите. Команда Зеленського заблокувала Порошенку виїзд з України, посилаючись на скасування відрядження. Здорові демократії поважають своїх опозиційних політиків”, – написала Харінг.

Вона додала, що Порошенка “багато хто чекав”.

Мелінда Харінг звернулась до президента України Володимира Зеленського та до голови Верховної Ради Руслана Стефанчука, зазначивши:

“Те, що ви робите, це недалекоглядно. Вони можуть відстоювати Україну так, як ви не можете. Розмаїття України – її сила. Ми хочемо почути від інших, подібних Петру Порошенку, Кірі Рудик, Олексію Гончаренку, Андрію Осадчуку”.

Нагадаємо, що сьогодні, 1 грудня, лідера “Європейської Солідарності” не випустили з України. Порошенко повідомив, що у нього було заплановано низку зустрічей у Польщі та США, зокрема політик мав зустрітись зі спікером Палати представників Сполучених Штатів Майком Джонсоном.

Згодом стало відомо, що п’ятого президента України Петра Порошенка не випустили за кордон через скасоване першим заступником глави ВР Олександром Корнієнком відрядження, яке раніше підписав спікер парламенту Руслан Стефанчук.

Олександр Корнієнко заявив, що скасував міжнародне відрядження п’ятого президента України та лідера фракції “ЄС” Петра Порошенка після отримання листа з грифом “Для службового користування”, зміст якого він не може розголошувати.

Понад 30 знаменитостей знялися у відеоролику, в якому висловлювали підтримку Україні в другу річницю повномасштабного вторгнення РФ в Україну.

Протягом дня, 24 лютого, російські загарбники здійснили 20 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 197 вибухів. 

Генеральний директор Міжнародної ради аеропортів Європи (ACI EUROPE) Олів’є Янковець в інтерв’ю “Інтерфакс-Україна” наголосив, що без повноцінно функціональних аеропортів “ми не бачимо можливості відновлення України”.

В суботу, 24 лютого, міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олександр Камишін та CEO і співзасновник німецької компанії Helsing GmbH Гундберт Шерф підписали Меморандум про взаєморозуміння щодо співробітництва у сфері безпеки й оборони.

В другу річницю повномасштабного вторгнення РФ в Україну міністерка закордонних справ Німеччини Анналена Бербок відвідала Одесу.