Під загрозою зустріч зі спікером Палати представників США: Порошенка не випускають з країни

Джерело: Петро Порошенко

Прикордонники не випускають за кордон п’ятого президента України Петра Порошенка попри підписане главою ВРУ відрядження, зриваючи зустріч політика зі спікером Палати представників США Майком Джонсоном.

За словами Порошенка, у Польщі та США він має низку зустрічей.

“Маю підписане відрядження головою Верховної Ради, але прикордонники мене не пропустили. Я далекий від думки, що прикордонники діяли за власної ініціативи. Кожен може сам здогадатися, хто ж скасував документ, підписаний спікером парламенту”, – повідивм очільник “Європейської Солідарності”.

Зокрема у Польщі очікуються перемовини щодо припинення блокади українських перевізників.

У США у п’ятого президента запланована зустріч, де обговорюватиметься забезпечення фінансування воєнної допомоги, яка майже вичерпалася цього року та під загрозою в майбутньому.

“Ситуація надзвичайно складна. Тому акцент в програмі — на проблемних республіканцях. Зірвано мою зустріч з новим спікером палати представників Джонсоном”, – додав Порошенко.

Він наголосив, що сьогоднішні події на кордоні – не просто дрібне шкідництво, а антиукраїнська диверсія.

“Це не просто перешкоджання дипломатичній роботі всієї моєї команди. А, на жаль, удар по обороноздатності України”, – резюмував політик.

  • Народна обраниця від партії “Європейська Солідарність” Іванна Климпуш-Цинцадзе повідомила, що спікер Верховної Ради України Руслан Стефанчук не підписує відрядження для закордонних міжпарламентських зустрічей.

Синоптики дали кліматичну характеристику на березень 2024 року.

У ніч на 1 березня українські захисники знищили чотири ударні безпілотники типу “Shahed”, які намагалися атакувати Україну.

За даними ЗМІ вже у квітні в Україні відкриються магазини іспанського бренду Zara, які не працювали від початку повномасштабного вторгнення РФ.

Протягом доби російські армійці обстріляли 11 населених пунктів у Запорізькій області, внаслідок чого одна особа загинула, ще одна – зазнала поранень.

Протягом доби російські армійці обстріляли Херсонську область, внаслідок чого двоє осіб зазнали поранень.