ЦНС: Росіяни вивозять тварин із заповідника «Асканія-Нова»
Джерело: ЦНС
У Центра національного спротиву повідомили, що окупаційна адміністрація краде тварин з херсонського заповідника “Асканія-Нова” та перевозить їх в РФ, до краснодарського “Сафарі-парк”.
Крадіжка відбувається в межах “угоди про співробітництво”.Відповідна угода не є дійсною, адже від українського заповідника її підписує російський ставленик, який не є керівником, — зазначили у повідомленні.
Одначе, за фактом, пояснюють у пресслужбі, ворог просто краде тварин й знищує унікальний заповідник. Окрім цього, раніше на території заповідника були також помічені російські військові.
У ЦНС наголосили, що кожен відповідальний за цей злочин понесе відповідальність після деокупації регіону.
Та закликали повідомляти про ворога або колаборанта за посиланням.
Зауважимо, 27 серпня міністр захисту довкілля та природних ресурсів Руслан Стрілець повідомив, що за рік сума збитків, завданих вторгненням росіян довкіллю, зросла у п’ять разів.
- Міндовкілля: Росіяни знищили найціннішу ділянку Джарилгацького нацпарку.
- У Міністерстві захисту довкілля та природних ресурсів України показали, як виглядає дно Каховського водосховища після підриву російськими окупантами дамби.
- Внаслідок підриву російськими окупантами дамби Каховської гідроелектростанції фактично знищено всю рибу у водосховищі. Загалом втрачено щонайменше 11 388,3 тонни риби.
- Кабінет міністрів України затвердив постанову про експериментальний проєкт з початку відбудови Каховської ГЕС, яку підірвали російські окупанти.
Правоохоронці заочно оголосили підозру п’ятьом російським військовим, котрих вважають причетними до організації ракетного удару по Кривому Рогу 13 червня 2023 року.
Правоохоронці викрили канал незаконного переправлення військовозобов’язаних чоловіків через державний кордон до Молдови та невизнаного Придністров’я.
24 червня російські війська атакували автозаправну станцію на околиці Сум. Внаслідок ворожого обстрілу постраждали троє цивільних.
Москва готова до мирних переговорів з Україною на основі так званих “Стамбульських домовленостей”, заявив глава РФ Володимир Путін.
Під час саміту G7, президент США Дональд Трамп був “надзвичайно вражений та сповнений ентузіазму” через результати далекобійних атак України по цілях углиб території Росії. Також глава Білого дому погодився на посилення санкцій проти російського енергетичного сектору.