Дані через застосунок «Резерв+» оновили вже у 124 країнах
Джерело: Міноборони
З 18 травня свої облікові дані за кордоном через застосунок “Резерв+” оновили вже понад 14 тисяч військовозобов’язаних українців у 124 країнах.
Серед країн-лідерів – Польща, Німеччина, Канада, Чехія, США, Велика Британія, Іспанія, Литва, Нідерланди та Словаччина.
“Наші громадяни за кордоном також користуються застосунком для уточнення даних. Це маленький, але важливий вчинок для країни. Ми цінуємо це і продовжуємо розвивати зручні сервіси для усіх — незалежно від того, де вони знаходяться”, – зазначила заступниця міністра оборони Катерина Черногоренко.
Загалом через застосунок Резерв+ свої дані оновили станом на сьогодні понад 1,1 млн військовозобов’язаних. Водночас через ЦНАП — майже 55 тисяч, а через ТЦК — близько 38 тисяч громадян.
- Український журналіст та медіакритик Отар Довженко розповів про власний досвід оновлення даних у ТЦК.
- У застосунку “Резерв+” для військовозобов’язаних, призовників та резервістів відповіли на найпоширеніші питання щодо оновлення даних та змін з огляду на новий закон про мобілізацію.
- Міноборони України запускає мобільний застосунок “Резерв+” для військовозобов’язаних, призовників та резервістів, в якому чоловіки призовного віку зможуть оновити свої дані.
- Станом на 21 травня більш ніж мільйон користувачів успішно авторизувалися у застосунку “Резерв+”.
Обраний 47-м президентом США Дональд Трамп заявив, що повномасштабна війна Росії проти України нині “набагато складніша” і надалі може загостритися.
Станом на 6 січня росіяни у тимчасово окупованому Криму незаконно ув’язнили 218 осіб, з них 132 — кримські татари.
Військового Юрія Ігната призначили начальником управління комунікацій Командування Повітряних сил ЗСУ.
Російська влада в рамках кремлівської програми “культурна карта 4+85” планує вивезти з тимчасово окупованої Луганщини близько 5 тисяч дітей. Метою цієї програми є організація пропагандистських подорожей для школярів у міста Росії, де планується промивання мізків та русифікація українських дітей, а також їх подальше навчання у РФ.
Проросійського активіста Лі Вон Чоля, який у 2014 році вивісив російський прапор над Луганською обласною адміністрацією і воював на боці РФ, засудили до 8 років ув’язнення за участь у незаконному збройному формуванні та захопленні державних будівель. У жовтні 2024 року він потрапив у полон на Донеччині.