Державний оператор тилу оголосив нові процедури на закупівлю харчів для ЗСУ

Джерело: Міноборони

Виконуючи рішення Шостого апеляційного адміністративного суду, Державний оператор тилу оголосив нові процедури на закупівлю харчування для Збройних сил України.

Згідно з рішенням суду, з вимог до постачальників  виключено, зокрема, норми щодо: 

  • заборони участі в торгах тих постачальників, які не виконали свої зобов’язання перед Міністерством оборони України у 2022 – 2023 роках;
  • наявності щонайменше 15 складів для гарантування безпекових вимог.

Зараз ключова задача Державного оператора тилу – забезпечити безперервність постачання продуктів харчування для військових у другому кварталі 2024 року.

Підвищення керованості, підзвітності та прозорості процесів досягатиметься за рахунок ІТ-системи для збору заявок на постачання продуктів харчування військовим частинам, розробленою командою держпідприємства.

“Перерви у постачанні через ситуацію зі скасуванням торгів не буде”, – зазначив заступник міністра оборони України Дмитро Кліменков.

Українські десантники разом з іншими підрозділами в Курській області Росії захопили в полон 21 військовослужбовця армії окупантів.

4 лютого представники Європейської комісії, Європейської служби зовнішніх справ, Ради Європи, України та 37 держав погодили головні параметри для створення спеціального трибуналу щодо злочину агресії РФ проти України.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 4 лютого. З початку доби відбулося 80 бойових зіткнень. Найгарячішою була ситуація на Покровському, Торецькому напрямках та на Курщині.

Верховна представниця Євросоюзу з закордонних справ Кая Каллас заявила, що трибунал для лідера РФ Володимира Путіна працюватиме, навіть якщо президент США Дональд Трамп досягне мирних переговорів з господарем Кремля щодо України.

Президент Володимир Зеленський в інтерв’ю Пірсу Моргану розповів про втрати під час повномасштабної війни з Росією та оцінив реальність повернення всіх окупованих ворогом територій.