Державний оператор тилу оголосив нові процедури на закупівлю харчів для ЗСУ

Джерело: Міноборони

Виконуючи рішення Шостого апеляційного адміністративного суду, Державний оператор тилу оголосив нові процедури на закупівлю харчування для Збройних сил України.

Згідно з рішенням суду, з вимог до постачальників  виключено, зокрема, норми щодо: 

  • заборони участі в торгах тих постачальників, які не виконали свої зобов’язання перед Міністерством оборони України у 2022 – 2023 роках;
  • наявності щонайменше 15 складів для гарантування безпекових вимог.

Зараз ключова задача Державного оператора тилу – забезпечити безперервність постачання продуктів харчування для військових у другому кварталі 2024 року.

Підвищення керованості, підзвітності та прозорості процесів досягатиметься за рахунок ІТ-системи для збору заявок на постачання продуктів харчування військовим частинам, розробленою командою держпідприємства.

“Перерви у постачанні через ситуацію зі скасуванням торгів не буде”, – зазначив заступник міністра оборони України Дмитро Кліменков.

У ДСНС повідомили, що 16 жовтня понад 40 рятувальників поповнили банк крові, котра наразі так потрібна нашим військовим.

17 жовтня президент Володимир Зеленський підписав закон “Про внесення змін до Митного кодексу щодо запровадження атестації посадових осіб митних органів” щодо “перезавантаження” митниці.

Громадянин Ірландії Роберт Діґан на псевдо Ірландець, загинув на полі бою 17 вересня, залишивши за собою спадщину хоробрості та вірності. Його побратими вшанували шлях від ірландського рейнджера до українського захисника.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про ситуацію на фронті станом на 22:00 17 жовтня. З початку доби загальна кількість бойових зіткнень вздовж всієї лінії фронту зросла до 191.

Виробничі потужності української дронової індустрії збільшилися у десять разів у 2024 році проти 2023 року. Про це повідомляє відомство з посиланням на дослідження дронової індустрії від Київської школи економіки та Brave1.