«Для українців Клавдія Петрівна – прогрес»: медійники стали на захист співачки
Джерело: Віктор Трегубов/Фейсбук
Політик і громадський діяч Віктор Трегубов відповів на критику української співачки Клавдії Петрівни. Зокрема він нагадав українцям, ким саме вони заслуховувалися ще до повномасштабної війни.
На своїх перших концертах 30 та 31 серпня виконавиця нарешті відкрила обличчя.
Вже під час другого концерту виконавиця вперше зняла маску, виконуючи один із головних своїх хітів “Я тобі брехала”. Співачка постала без великого капелюха та не приховувала обличчя. Відповідне відео виконавиця опублікувала на офіційній сторінці в Instagram.
Відтак користувачі соцмереж одразу почали писати образливі коментарі. Зняття маски артисткою стало початком ледь не масового цькування. Дехто з користувачів засуджував зовнішність, інші просто сипали образами та висловлювали невдоволення співом.
Своєю чергою, Трегубов нагадав, що у недалекому минулому українці масово слухали російську музику, тому він назвав Клавдію Петрівну “свідченням великого прогресу” нашого суспільства.
Але принагідно нагадую, що років 15 тому в Україні з кожної праски лунали “Пырышки-пупырышки” та “Мой мармеладный”. Те, що зараз маємо таку популярну музику, як КП – наше щастячко і великий прогрес. Не заплюйте його, – наголосив він.
Раніше співачка зізналась, що дослухалася до критики, проте все ж вирішила “рухатися своєю дорогою” і робити власні кроки.
Я читала кожний ваш коментар і старалася прислухатися абсолютно до всіх. І сталося так, що дуже логічно, я заплуталася. Тому під час поїдання слушних порад від слушних людей, під час глибоких роздумів, я врешті-решт вирішила: критику залишаю критикам, а я піду своєю дорогою. Колись побачимось востаннє. А зараз я для вас, а ви – для мене тут, без масок, капелюхів і прикрас, – звернулася до шанувальників співачка.
Додамо, 5 лютого відбулася церемонія нагородження премією “Золота зоря Ліруму”. Перемогу у номінації “Дебют року” отримала співачка під псевдонімом Klavdia Petrivna. Однак нагороду вийшла отримувати авторка пісні “Ванька-встанька” Маша Кондратенко. У соцмережі одразу почали точитися дискусії, оскільки виконавиці мають різний стиль. Композиції співачок також мають абсолютне різне спрямування, й розраховані на відмінні одна від одної авдиторії.
Довідка. Klavdia Petrivna – українська співачка, авторка пісень, що зберігає анонімність. Набула швидкої популярності у соціальній мережі TikTok. Її треки набирають мільйони прослуховувань на YouTube та стримінгових сервісах. На початку 2024 року очолила чарти українських радіостанцій з піснею “Знайди мене”.
Під час виступу в межах Третього саміту перших леді та джентльменів Олена Зеленська процитувала рядок з пісні Клавдії Петрівни “Я щаслива”: “Лікарі кажуть, що це депресія, мама каже, що я лінива”, акцентуючи на важливості теми ментального здоров’я.
Клавдія Петрівна – це псевдонім, запозичений у героїні роману “Записки кирпатого Мефістофеля” українського письменника Володимира Винниченка.
- Селена Гомес, яка відома як співачка, акторка, та засновниця косметичного бренду Rare Beauty, розповіла, що задумала про закінчення своєї співочої кар’єри.
- Американська виконавиця Тейлор Свіфт стала людиною року за версією журналу Time.
- Співачка SKYLERR оголосила про зняття своєї кандидатури з Нацвідбору на “Євробачення-2024”. Організатори прокоментували заяву виконавиці.
Президент США Дональд Трамп продовжив роботу застосунку TikTok у країні ще на 75 днів, висловивши надію на співпрацю з Китаєм.
У Сербії закликають до проведення незалежного розслідування повідомлень про використання забороненої звукової зброї проти натовпу під час мирного мітингу 15 березня. Влада це категорично заперечує.
Попри незначне зниження цін, курячі яйця залишаються дорогими для багатьох американців. Напередодні Великодня споживачі шукають альтернативи: у соцмережах популярності набирають відео, де замість традиційних яєць фарбують зефір, картоплю та навіть цибулю.
У п’ятницю, 4 квітня в Києві відбулися зустрічі представників Франції, Великої Британії та України щодо розміщення військового контингенту. Президент України Володимир Зеленський поділився підсумками зустрічі.
Національний фонд гуманітарних наук США (National Endowment for the Humanities) припинив фінансування видавничої програми Українського наукового інституту Гарвардського університету, в рамках якої публікувались книги українських авторів в англійському перекладі.