До Одеси прибула місія ЮНЕСКО для оцінки шкоди від ракетних ударів РФ

Джерело: Одеська міська рада

Сьогодні, 29 липня, до Одеси прибула місія Організації Об’єднаних Націй з питань освіти, науки і культури (ЮНЕСКО) для оцінки шкоди завданої культурним і релігійним об’єктам ракетними ударами російської армії впродовж 19-23 липня.

“Роботу розпочато. Місія фіксуватиме наслідки атак росіян, все документуватиме”, – зазначив міський голова Геннадій Труханов.

Нагадаємо, що у ніч на 23 липня росіяни завдали масованого удару по історичному центру Одеси.

Вночі 23 липня російські військові випустили по Одесі “Калібри”, “Онікси”, Х-22 та Іскандер-К, а також балістичні Іскандер-М.

Внаслідок російської масованої атаки історичного центру Одеси пошкоджено 25 пам’яток архітектури. Зруйновано Спасо-Преображенський кафедральний собор.

Заступник керівника Офісу президента України Олексій Кулеба наголосив, що всього пошкоджено 44 будівлі в Одесі.

15 липня президент Володимир Зеленський підписав указ щодо внесення змін до складу Ставки Верховного Головнокомандувача.

У Генеральному штабі ЗСУ повідомили оперативну інформацію на фронті станом на 22:00 15 липня. З початку доби відбулося 110 бойових зіткнень.

Розгортання американських ракет середньої дальності на території Німеччини – це відповідь на вихід Москви з договору про ліквідацію ракет середньої та малої дальності, заявив офіційний представник уряду ФРН Штеффен Гебештрайт.

Кабінет Міністрів України виділяє 1,65 мільярда гривень на закупівлю сучасного обладнання для оновленого шкільного курсу “Захист України”, повідомив міністр з цифрової трансформації Михайло Федоров.

США та союзники пообіцяли винищувачі американського виробництва F-16 понад рік тому. Однак, офіційні особи НАТО посилаються на невелику кількість англомовних пілотів.