Додаток ChatGPT для Android вийде вже наступного тижня

Джерело: Twitter компанії.

Компанія OpenAI заявила, що вийде додаток ChatGPT для Android. Він стане доступним для користувачів вже наступного тижня

На сьогодні користувачам доступна можливість попередньо передзавантажити додаток в Google Play. Коли застосунок буде запущено вони отримають сповіщення.

“Анонс ChatGPT для Android! Додаток стане доступним для користувачів наступного тижня, ви можете попередньо замовити його в магазині Google Play уже сьогодні”, — йдеться у заяві.

Як писало TechCrunch, ймовірно, спершу ChatGPT буде доступним у США.

Вперше для iOS чатбот вийшов у травні цього року, а в українському App Store — у червні. Протягом першого тижня користувачі завантажили його пів мільйона разів. Нині додаток працює на пристроях з операційною системою iOS 16.1 або вище.

ChatGPT безплатний, проте існує передплата вартістю 20 доларів, яка надає додаткові можливості.

Естонія, слідом за Латвією та Литвою, заборонила в’їзд транспортних засобів з білоруськими номерними знаками, незалежно від причин перебування власника або користувача в Естонії чи Європейському Союзі.

За дорученням Головнокомандувача генерал-полковника Олександра Сирського у Збройних Силах України почали впровадження комплексної програми дій “Збереження життя військовослужбовців”.

Українські війська продовжують оборонну операцію на Лівобережжі Дніпра у Херсонській області, зокрема мовиться про території в районі села Кринки. Раніше низка ЗМІ розповсюдили інформацію про відхід українських сил з плацдарму у Кринках.

Згідно з даними поліції, станом на сьогодні, під час оборонної операції в селі Кринки на Лівобережжі Херсонщини зникли безвісти 788 українських військових у період з жовтня 2023-го по кінець червня 2024 року.

Згідно з наказом коменданта Херсонської області від 28 березня 2024 року, у регіоні впроваджено особливий режим в’їзду та виїзду на територію області.