Дональд Трамп попередив принца Гаррі, що може депортувати його зі США

Джерело: GB News

Експрезидент США Дональд Трамп попередив принца Гаррі, що може депортувати його зі Сполучених Штатів у випадку свого повернення у Білий дім.

Така позиція Трампа щодо принца Гаррі,ймоврно, виникла через те, що у своїй автобіографічній книзі “Spare” герцог Сассекський розповів, що вживав наркотики. Згідно з законодавством США вживання наркотиків є підставою для відмови у наданні візи.

За словами Трампа, якщо буде доведено, що в заяві на отримання візу принц Гаррі не повідомив, що вживав наркотики, то його чекатиме “невизначене не майбутнє”. Він додав, що у герцога Сассекського “не буде особливих привілеїв”

Варто зауважити, що після виходу книги принца Гаррі фонд Heritage Foundation подав судовий позов проти Департаменту внутрішньої безпеки Байдена.

Департамент своєю чергою заявив, що йому потрібні додаткові два тижні для пошуку імміграційних записів принца Гаррі, поки федеральний суддя вирішить, чи слід їх оприлюднювати.

“Ми повинні перевірити, чи знають вони щось про наркотики, і якщо він збрехав, їм доведеться вжити відповідних заходів”, – сказав Трамп в ексклюзивному інтерв’ю GB News.

Принц Гаррі живе в Америці з 2020 року в особняку в Монтесіто зі своєю дружиною Меган Маркл і двома дітьми – Арчі та Лілібет.

  • Принц Гаррі програв суд щодо рішення британського уряду позбавити його захисту, що фінансується платниками податків, після того, як він залишив королівські обов’язки.

У Центрі національного спротиву повідомили, що у тимчасово окупованому Криму росіяни розпочали нові зачистки у місцевих бібліотеках. Ворог наказав вилучити усі книги про Голодомор, УПА та на яких зображено тризуб.

24 квітня міністр оборони Польщі Владислав Косіняк-Камиш заявив, що країна готова допомогти Україні повернути чоловіків призовного віку на допомогу Силам оборони у боротьбі проти росіян.

24 квітня Україна та Португалія розпочали роботу над проєктом угоди щодо гарантій безпеки, узгодивши графік подальших переговорів.

Уповноважений з прав людини Дмитро Лубінець наголосив, що жодних прямих перемовин з російською делегацією 24 квітня не відбувалося. Раніше так звана дитяча омбудсменка РФ Львова-Бєлова заявила, що Росія та Україна “вперше провели очні переговори” стосовно повернення викрадених росіянами дітей.

Франція закликає Європейський Союз запровадити новий режим санкцій проти російської дезінформації та операцій втручання у вибори по всьому світу.