Доньку Брюса Вілліса підтримали у соцмережах за поширене відео з батьком

Джерело: vt

Дочка голлівудського актора Брюса Вілліса, Скаут ЛаРю Вілліс, отримала хвилю підтримки від шанувальників після того, як поділилася зворушливим моментом зі своїм батьком.

Донька Брюса та Демі Мур на День подяки опублікувала в Instagram відео зі своїм знаменитим татом.

Зірка “Міцного горішка” минулого року оголосив про припинення акторської кар’єри після того, як розповів, що боровся з афазією – розладом мозку, який впливає на мову та розуміння. На жаль, у лютому цього року родина Вілліса повідомила, що після проходження додаткових тестів у актора діагностували лобно-скроневу деменцію.

Відтоді багато членів його родини, зокрема дружина Емма Хемінг Вілліс, колишня дружина Демі Мур та дочки Скаут ЛаРю, Румер і Таллула, говорили про те, як уся сім’я вчиться жити у битві за здоров’я Брюса.

Насправді дружина Емма часто ділиться новинами про те, як вона вчиться піклуватися про свого чоловіка, розповідаючи про хороші та погані моменти. Як і багато інших родин, сім’я Вілліса зібралася разом, щоб відсвяткувати цей День подяки, і Емма поділилася зворушливою фотографією.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Emma Heming Willis (@emmahemingwillis)

Своєю чергою, Скаут ЛаРю поділилася відео у своїх Instagram Stories, на якому вона сидить поруч із батьком, коли він тримає її за руку. Згодом вона опублікувала світлину, на якій поклала голову на руку Брюса.

Попри те, що дописи були сповнені любові, було багато користувачів соціальних мереж, яким було “боляче” та важко бачити зірку “Шостого почуття” таким зміненим.

Хоча було кілька коментарів, в яких зазначили, що Скаут ЛаРю ніколи не слід було публікувати це відео в Інтернеті, було також багато інших, де похвалили її, оскільки це допомогло акцентувати, що навіть у найважчі часи в ній досі багато любові.

Його донька показує, що, якою б тяжкою не була деменція, все ще є щасливі моменти разом у сім’ї. Він живий“, — прокоментував відео один із користувачів.

Інший додав: “Це надзвичайно сумно, але цим слід поділитися, це демонструє їхню підтримку, а також покращує обізнаність“.

Це не те, що слід тримати в таємниці за закритими дверима, це частина життя багатьох осіб, немає нічого принизливого в тому, щоб показати хворобу, єдине, що принижує, — це жахливе ставлення деяких людей“, — прокоментував третій.

У виданні наголосили, якими б не були думки щодо публікації, приємно бачити Брюса в оточенні такої любові на святах.

Довідка. ЛСД — це група розладів, спричинених накопиченням тау та інших білків, що руйнують клітини мозку, у лобових частках мозку (за чолом) або скроневих частках (за вухами). За даними дослідження, захворювання зазвичай виникає у віці від 45 до 64 років.

За даними Національного інституту старіння США, люди з ЛСД зазвичай живуть із цим захворюванням від шести до восьми років. Від 10% до 30% випадків ЛСД передаються у спадок.

  • У новому дослідженні вчені виявили, що використання оливкової олії замість жирів, таких як маргарин, соняшникова олія та майонез, може знизити ризик смерті від деменції на 28 %.
  • Дружина американського кіноактора Брюса Вілліса Емма Хемінг-Вілліс заявила, що “важко дізнатись”, чи знає актор про те, що він страждає на лобно-скроневу деменцію (ЛСД).
  • За словами актора Гленна Гордона Карона, американський кіноактор Брюс Вілліс втратив “радість від життя” та деякі “мовні навички” внаслідок лобно-скроневої деменції.

Вночі 2 березня російські окупанти завдали ударів безпілотниками по місту Харків, внаслідок чого спалахнула пожежа.

Найбагатша людина Азії, індійський бізнесмен Мукеш Амбані, організовує вечірку на честь весілля його сина, на яку запрошено майже 1200 осіб.

Друга за величиною лісова пожежа в історії Техасу охопила понад 1,1 мільйона акрів та вбила тисячі великої рогатої худоби.

Україна може отримати перші снаряди протягом кількох тижнів в рамках чеської ініціативи із закупівлі 800 тисяч боєприпасів для України з-за меж ЄС, яку спільно фінансують різні держави.

Згідно з оцінками, опублікованими в The Lancet, більше мільярда людей у ​​всьому світі страждають від ожиріння.