Дрони атакували в один із найбільших російських НПЗ у Ленінградській області — ЦПД
Джерело: Андрій Коваленко
В ніч на 8 березня у Ленінградській області Росії БпЛА атакували один із найбільших російських нафтопереробних заводів — “Киришинефтеоргсинтез” (КІНЕФ).
Керівник Центру протидії дезінформації Ради національної безпеки і оборони України Андрій Коваленко розповів, що НПЗ розташований за понад 800 кілометрів від кордону з Україною і здатний за рік переробляти близько 20,1 млн тонн нафти, що робить його другим за величиною нафтопереробним заводом у країні після Омського нафтопереробного заводу.
НПЗ виробляє мазут, дизельне пальне, бензин та інші нафтопродукти.
Губернатор регіону Олександр Дрозденко стверджує, що один безпілотник нібито збили на підльоті, інший — знищили над територією підприємства. Він зазначив, що внаслідок падіння уламків дронів буцімто пошкоджена зовнішня конструкція резервуара на території КІНЕФ.
- У ніч на 4 березня Сили безпілотних систем ЗСУ у взаємодії з іншими складовими Сил оборони уразили низку важливих об’єктів російського агресора.
- У ніч на 26 лютого Сили оборони завдали ударів по низці стратегічних об’єктів російських загарбників у Краснодарському краї РФ та на тимчасово окупованій території українського Криму.
- 20 лютого дрони СБУ знеструмили та зупинили роботу нафтоперекачувальної станції “Нововєлічковская” у Краснодарському краї РФ.
- Уночі 17 лютого Україна успішно вразила кілька енергетичних об’єктів на території РФ.
- Низка ударів БпЛА по нафтопереробних заводах у Росії у січні вивели з ладу 10% потужностей російських НПЗ.
У селі Першотравневе Зміївської громади дерево впало на 56-річну жінку – від отриманих травм вона загинула на місці. У самому Харкові троє осіб постраждали внаслідок обвалення даху приватного будинку в Салтівському районі. Їм надають медичну допомогу.
Президент Чехії Петр Павел заявив в інтерв’ю BBC, що Захід не повинен тиснути на Україну з вимогою якнайшвидше звільнити всі окуповані території, якщо це означатиме надмірні людські втрати. За його словами, підтримка України має ґрунтуватися на реалістичному підході, а не на примарних очікуваннях миттєвої перемоги.
Коли мова заходить про турботу про здоров’я, більшість людей згадує про харчування, фізичну активність або психічний стан. Але часто поза увагою залишається один важливий аспект – стан ротової порожнини.
The Weatherman Foundation – це благодійний фонд, створений американкою Елізабет Везермен та її чоловіком Ендрю Данканом невдовзі після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Президенткою Фонду є Меган Моббс. Меган – донька генерала армії США, радника президента Трампа Кіта Келлога. Для неї головне не титули, а вибір, коли Росія напала на Україну, подружжя вирішило діяти і заснувало фонд на честь батька, який у молодості був військовим кореспондентом і знав, що таке війна зсередини.
На одному з пляжів на заході Ірландії подружжя Кейт і Джон Гей натрапило на пляшку з посланням, яка пропливла майже 3 тисячі кілометрів через Атлантичний океан. У ній була записка від пари закоханих – Аніти Моран та Бреда Сквайрса – яку вони залишили ще у 2012 році після побачення на канадському острові Белл.