Дуа Ліпа отримала третій позов через її пісню «Levitating»

Джерело: Euronews

Дуа Ліпа отримала новий федеральний позов у Лос-Анджелесі – від музичного продюсера та музиканта Боско Канте, який стверджує, що британська співачка та її лейбл Warner Music Group ніколи не отримували від нього дозволу включити його запис “Ток-бокс” у ремікси її хіта “Levitating”.

Ток-бокс – це переносний пристрій, завдяки якому голосові вібрації звучать як музичні інструменти.

Канте, який написав оригінальні мелодії та слова для своєї ролі в пісні (один із найпопулярніших треків Дуа Ліпи з її альбому “Future Nostalgia” 2020 року), заявив у позові, що використання його виконання в трьох реміксах хіта Ліпи порушило його авторське право. Він стверджує, що він і продюсери “явно домовилися” усно про те, що його робота не буде повторно використовуватись.

Один із трьох реміксів “Levitating” включає ремікс за участю репера DaBaby. Ця версія стала найуспішнішою з 768 мільйонами переглядів відео на пісню на YouTube і понад 1,8 мільярда трансляцій на Spotify.

Канте вимагає щонайменше 2 мільйонів доларів відшкодування збитків, 20 мільйонів доларів втраченої вигоди та компенсації гонорарів адвокатів.

Дуа Ліпа та її лейбл Warner Music Group не відреагували на претензії.

Це не перший випадок, коли Дуа Ліпа, яка зараз увійшла в чарти з піснею “Dance the Night Away” у саундтреку до фільму “Барбі”, отримує претензії щодо авторських прав через “Levitating”.

У березні 2022 року гурт під назвою Artikal Sound System подав до суду, стверджуючи, що “Levitating” “суттєво схожий” на їхній трек “Live Your Life”. Цей позов було відхилено в червні.

“Levitating” – один з найбільших хітів останніх років. Композиція є рекордсменом за часом перебування пісні виконавиці в американському Billboard 100: 77 тижнів в чарті у 2020 та 2021 роках.

Військовий пес отримав статус героя у Колумбії після того, як виявив вибухівку, закладену бойовиками, котра здетонувала під час військової операції. За даними армії, дії чотирилапого охоронця врятували десятки військових та цивільних.

На Трафальгарській площі у Лондоні презентували відновлену мозаїку української художниці Алли Горської. Артоб’єкт став символом пам’яті, гідності та боротьби за право повернутися додому. У заході взяли участь британській підприємець, засновник Virgin Group Річард Бренсон та український боксер, чемпіон світу за версіями WBA, WBO та IBF, Олександр Усик.

Голова європейської дипломатії Кая Каллас привітала тверду позицію президента США Дональда Трампа щодо Росії, втім, розкритикувала ультиматум у 50 днів, оскільки росіяни продовжують неспровоковане вторгнення. Вона також закликала США підкріпити санкції військовою підтримкою України.

14 липня КП “Київський метрополітен” розпочав громадське обговорення можливих змін до правил перевезення тварин у підземці. Зокрема, мова про нові умови проїзду собак.

Китайський університет Dalian Polytechnic вигнав студентку за “недоречні контакти з іноземцем” та “підрив національної гідності” після того, як у мережі зʼявилися відео з нею та українським кіберспортсменом Данилом Тесленком (Zeus).