Екскерівники Twitter подали позов проти Маска через невиплату понад 128 млн доларів

Джерело: The Hill

Четверо колишніх керівників Twitter стверджують, що Ілон Маск не виплатив їм понад 128 мільйонів доларів вихідної допомоги після їхнього звільнення. У зв’язку з цим вони подали позов проти чинного власника компанії.

Позов до Окружного суду північного округу Каліфорнії  подано колишнім генеральним директором Парагом Агравалом, фінансовим директором Недом Сігалом, керівником юридичного відділу Віджаєм Гадде і виконувачем обов’язків головного юрисконсульта Шоном Еджеттом. Їх було звільнено після придбання соцмережі Маском.

Окрім вихідної допомоги вони вимагають компенсації за юридичні послуги і відсотки. Зазначено, що керівники, згідно з контрактами, мали право на вихідну допомогу у разі, якщо Twitter перестане бути публічною компанією.

У позові йдеться, що Маск організував план закриття і звільнення як привід для того, щоб позбавити позивачів вихідної допомоги, помститися і заощадити власні гроші. Екскерівники стверджують, що їх звільнили без підстав, а потім придумали фальшиву причину, і Маск призначив співробітників своїх компаній, щоб підтримати своє рішення.

У своїх листах про звільнення мільярдер стверджував, що кожен позивач вчинив “грубу недбалість” і “навмисне порушення”, не наводячи жодних доказів на підтримку цього твердження.

У Центрі національного спротиву повідомили, що у тимчасово окупованому Криму росіяни розпочали нові зачистки у місцевих бібліотеках. Ворог наказав вилучити усі книги про Голодомор, УПА та на яких зображено тризуб.

24 квітня міністр оборони Польщі Владислав Косіняк-Камиш заявив, що країна готова допомогти Україні повернути чоловіків призовного віку на допомогу Силам оборони у боротьбі проти росіян.

24 квітня Україна та Португалія розпочали роботу над проєктом угоди щодо гарантій безпеки, узгодивши графік подальших переговорів.

Уповноважений з прав людини Дмитро Лубінець наголосив, що жодних прямих перемовин з російською делегацією 24 квітня не відбувалося. Раніше так звана дитяча омбудсменка РФ Львова-Бєлова заявила, що Росія та Україна “вперше провели очні переговори” стосовно повернення викрадених росіянами дітей.

Франція закликає Європейський Союз запровадити новий режим санкцій проти російської дезінформації та операцій втручання у вибори по всьому світу.