ФДМУ виставив на аукціон чотири об’єкти нерухомості за гривню
Джерело: ФДМУ
Фонд державного майна України виставив перші чотири об’єкти нерухомості в Одеській та Житомирській областях зі стартовою ціною в 1 гривню. Кошти від приватизації безпосередньо спрямовуються до державного бюджету, з якого фінансуються, зокрема, Сили оборони України.
Символічна ціна у гривню це встановлений законом на період воєнного стану механізм визначення стартової вартості об’єктів, балансова вартість яких відсутня або дорівнює нулю. Ця символічна ціна дозволяє ефективно розпочати процес приватизації в нинішніх умовах.
Однак, зауважується, що кінцева вартість об’єктів може бути значно вищою за стартову.
Об’єкти включають адміністративні будівлі та нежитлові приміщення різного призначення.
Перший об’єкт – нежила будівля площею 25,8 кв.м в Одесі. Це колишній приймальний радіоцентр для управління повітряним рухом, побудований у 1975 році. Будівля потребує поточного ремонту.
Другий об’єкт – адміністративна будівля загальною площею 281,5 кв.м у місті Рені Одеської області. До складу входять одноповерхова будівля, гараж, сарай, вбиральня та огорожа. Будівля 1960 року побудови має всі необхідні комунікації.
Третій об’єкт – двоповерхова адміністративна будівля площею 492 кв.м у місті Балта Одеської області. Комплекс 1968 року побудови включає котельню, убиральні, сарай та гараж.
Четвертий об’єкт – нежитлове приміщення (контора) площею 50,5 кв.м в місті Олевськ Житомирської області. Будівля має цегляні стіни, обшиті сайдингом, та всі необхідні комунікації.
Для участі в аукціоні необхідно також сплатити реєстраційний внесок у розмірі 1420 грн. Аукціони відбудуться у вересні.
Приватизація цих об’єктів надає можливість бізнесу отримати активи для розвитку, а державі – забезпечити їх ефективне використання. Нові власники зможуть створити робочі місця, сплачувати податки та розвивати місцеву економіку, – наголосили у повідомленні.
Кошти від приватизації безпосередньо спрямовуються до державного бюджету, з якого фінансуються, зокрема, Сили оборони України.
- Відповідно до рішення Вищого антикорупційного суду майно В’ячеслава Богуслаєва та Петра Кононенка стягнуто в дохід держави та передано до державного управління.
- Наприкінці листопада 2023 року Кабінет міністрів України затвердив порядок управління санкційним майном. Відтепер такі активи реалізовуватимуться через онлайн-аукціони у державній електронній торговій системі “Прозорро. Продажі”.
Арсенал українських НРК поповнився безпілотним наземним комплексом DODGER, котрий виконує логістичні та тактичні завдання – від евакуації поранених до мінування позицій.
Міжнародний арбітражний трибунал зобов’язав російський “Газпром” виплатити НАК “Нафтогаз України” 1,37 мільярда доларів за порушення контракту. Рішення є остаточним і ухвалене на користь української компанії.
У США на вулиці міста Остіна, штат Техас, випустили перші безпілотні таксі Tesla. Платні поїздки стали першим кроком до масштабного запуску автономної транспортної мережі. Акції компанії вже зросли більш ніж на 9%.
Уряд Росії у 2025 році має намір закуповувати алмази коштом держбюджету, щоб підтримати російську держкорпорацію “Алроса”, котра втратила експортні постачання через західні санкції.
У Білгород-Дністровському збільшилася кількість загиблих внаслідок ракетного удару по місцевому ліцею 23 червня.