Фехтувальницю зі США дискваліфікували за відмову від поєдинку з трансгендером

Джерело: New York Post

Американська фехтувальниця Стефані Тернер отримала дискваліфікацію на турнірі в США за відмову від поєдинку з трансгендером.

Рапіристка Тернер виступала на змаганнях, що відбуваються під егідою Федерації фехтування США. Свій наступний поєдинок вона мала провести з трансгендером Редмонд Салліван.

Тернер перед поєдинком стала на коліно на доріжці і відмовилася розпочинати протистояння.

“Я знала, що мені потрібно зробити, тому що Федерація фехтування США не дослухалася до заперечень жінок щодо політики допуску трансгендерів. Коли я стала на коліно, я подивилася на суддю і сказала: “Вибачте, я не можу цього зробити. Я жінка, а це чоловік і це жіночий турнір. І я не фехтуватиму з цією людиною”, – сказала Тернер.

Тоді суддя показав спортсменці чорну картку та усунув від турніру.

Пізніше у Федерації фехтування США зауважили, що Стефані дискваліфікували за відмову від поєдинку, що заборонено правилами, а не за її особисту позицію.

Коли мова заходить про турботу про здоров’я, більшість людей згадує про харчування, фізичну активність або психічний стан. Але часто поза увагою залишається один важливий аспект – стан ротової порожнини.

The Weatherman Foundation – це благодійний фонд, створений американкою Елізабет Везермен та її чоловіком Ендрю Данканом невдовзі після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Президенткою Фонду його Меган Моббс. Меган  – донька генерала армії США, радника президента Трампа Кіта Келлога. Для неї головне не титули, а вибір, коли Росія напала на Україну, подружжя вирішило діяти і заснувало фонд на честь батька, який у молодості був військовим кореспондентом і знав, що таке війна зсередини.

На одному з пляжів на заході Ірландії подружжя Кейт і Джон Гей натрапило на пляшку з посланням, яка пропливла майже 3 тисячі кілометрів через Атлантичний океан. У ній була записка від пари закоханих – Аніти Моран та Бреда Сквайрса – яку вони залишили ще у 2012 році після побачення на канадському острові Белл.

Останні події в Польщі, пов’язані з демонтажем українських символів та ігноруванням проявів ксенофобії, засвідчують тривожну тенденцію: польська держава не дає належної відповіді на зростання антиукраїнських настроїв. Про це пише польський журналіст і публіцист Міхал Ольшевський у своїй колонці для “Gazeta Wyborcza”.

У Держдумі Росії готуються до розгляду законопроєкту, який дозволить притягати до кримінальної відповідальності “іноагентів” після першого ж порушення закону – без попереднього адміністративного покарання. Про це повідомив спікер Держдуми В’ячеслав Володін у своєму Telegram-каналі.