У США оприлюднили нові вказівки щодо заборони військової служби для трансгендерів
Джерело: Reuters
Міністерство оборони США оприлюднило нові вказівки щодо виконання заборони на службу трансгендерів в армії, запровадженої президентом Дональдом Трампом.
Згідно з меморандумом, Пентагон протягом 45 днів перегляне медичні записи військовослужбовців, а також вони мають заповнити анкети самооцінки для виявлення гендерної дисфорії – психологічного дискомфорту, що виникає через невідповідність між особистим сприйняттям своєї статі та статтю, визначеною при народженні.
Повідомляється, що виключення осіб із симптомами гендерної дисфорії застосовуватиметься лише до тих, хто має “виражену невідповідність та клінічно значущий дистрес або порушення протягом принаймні шести місяців”, відповідно до Діагностичного та статистичного посібника з психічних розладів Американської психіатричної асоціації.
-
Окружний суд Вашингтона заблокував указ президента США Дональда Трампа, який забороняв трансгендерним особам служити в армії США.
- Пентагон оголосив про намір усунути відкритих трансгендерних військовослужбовців із лав Збройних сил США. Це рішення, зафіксоване у новому меморандумі, означає кардинальну зміну політики Міністерства оборони, яке раніше забороняло дискримінацію за гендерною ідентичністю.
Компанія xAI, заснована американським розробником та підприємцем Ілоном Маском, отримала масштабне замовлення від Міністерства оборони США. Контракт може сягнути 200 мільйонів доларів та передбачає створення спеціалізованих рішень із використанням штучного інтелекту для державних потреб – зокрема у розвідці та галузі безпеки.
Штучний інтелект стрімко змінює спосіб, у який люди шукають інформацію в інтернеті, трансформуючи те, як користувачі орієнтуються у вебпросторі. Замість традиційних пошукових систем вони дедалі частіше звертаються до чат-ботів, котрі дають готові відповіді, а не перелік посилань, за якими можна перейти.
Правоохоронці викрили подружжя у Запоріжжі, котре організувало схему “відкатів” з родин загиблих воїнів Сил оборони за сприяння в оформленні державних виплат. У разі відмови, чоловік погрожував створенням штучних перешкод під час розгляду документів на отримання грошової компенсації. Йому загрожує до восьми років ув’язнення.
На Харківщині правоохоронці викрили масштабне виробництво підроблених акцизних марок, вилучивши майже 5 мільйонів одиниць контрафакту. Усім трьом фігурантам загрожує до 12 років позбавлення волі.
Пізно ввечері 15 липня російські війська здійснили масований обстріл Харкова. У місті пролунали потужні вибухи.