Фінляндія продовжила закриття кордону з Росією на невизначений термін

Джерело: Reuters

У четвер, 4 квітня, уряд Фінляндії продовжив закриття пунктів пропуску на кордоні з Росією до подальшого повідомлення, а також додав кілька портів до свого списку, куди буде заборонено подорожувати.

Раніше уряд Фінляндії вирішив продовжити закриття кордону з Росією ще на два місяці – щонайменше до 14 квітня.

“Влада Фінляндії вважає це довгостроковою ситуацією. Цієї весни ми не бачили нічого, що дозволило б нам зробити висновок, що ситуація суттєво змінилася”, — заявила міністерка внутрішніх справ Марі Рантанен.

Фінляндія закрила свої сухопутні кордони з Росією наприкінці минулого року. Також з 16 березня у Фінляндії заборонили перебування автомобілів з російською реєстрацією.

Українським захисникам вдалося просунутися на Куп’янському напрямку і в Запорізькій області, тоді як війська РФ просунулися на півночі Урожайного Донецької області, під Авдіївкою і Торецьком.

14 липня відзначається Міжнародний день небінарних людей та День обізнаності про акул. За церковним календарем вшановують пам’ять святого апостола Акили.

За даними синоптиків, у неділю, 14 липня, в низці областей України очікується суха та спекотна погода.

Експрезидента США Дональда Трампа евакуювали зі сцени на мітингу в Батлері, штат Пенсільванія, після того, як у натовпі пролунали постріли, а на його обличчі з’явилася кров.

Ізраїльські сили заявили, що військовий командир ХАМАС Мохаммед Дейф, який був організатором нападу 7 жовтня, став ціллю удару в Хан-Юнісі на півдні Гази, в результаті якого загинуло 90 людей і ще сотні дістали поранення.