Фінляндія планує назавжди закрити два пункти пропуску з Росією

Джерело: Yle

Прикордонна служба Фінляндії планує закрити два тимчасові пункти пропуску на східному кордоні: Паріккала та Ліексан Інарі. Через них проходив переважно лісопотік.

Зазначається, що протягом декількох років через них не спостерігається рух. Раніше пункти переважно використовувалися для перевезення деревини.

Обидва пункти перетину кордону тимчасово закриті вже протягом кількох років. У Паріккала рух зупинили через санкції ЄС, а в Інарі — через припинення імпорту деревини.

Також у виданні наголошують, що на кордоні між Фінляндією та РФ в кілька разів скоротили тимчасові пункти пропуску.

Зауважимо, уряд Фінляндії вирішив продовжити закриття кордону з Росією ще на два місяці. Відповідно, прикордонні пункти залишаться недоступними щонайменше до 14 квітня.

Прем’єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак під час візиту до Польщі 23 квітня оголосить про збільшення військової підтримки України на 500 мільйонів фунтів стерлінгів (617 мільйонів доларів), попередивши, що Росія повинна зазнати поразки, щоб запобігти подальшому просуванню її військ в Європу. Анонсується, що до пакету увійдуть додаткові ракети Storm Shadow.

22 квітня у Берліні відбулася урочиста церемонія відкриття ювілейного року з нагоди 300-річчя німецького філософа Іммануїла Канта. Під час своєї промови канцлер Німеччини Олаф Шольц заборонив главі РФ Володимиру Путіну посилатися на Канта, зазначив, що його дії “суперечить усім основним твердженням” мислителя.

Глава Польщі Анджей Дуда міг вплинути на позицію колишнього президента США Дональда Трампа стосовно допомоги Україні, повідомив його литовський колега Гітанас Науседа.

У колі найіменитіших українських художників, меценатів, журналістів та відвідувачів в Art Ukraine Gallery відсвяткувала свій перший день народження. 

22 квітня уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець повідомив про інцидент з побиттям підлітка у київській школі №81. Школяр зазнав тяжкої травми, водночас дитину прооперували лише на десятий день після побиття, оскільки хлопчик нічого не сказав батькам.