Франція спорядила Україні додаткові реактивні системи М270 LRU

Джерело: пресслужба Міноборони Франції

У межах коаліції “артилерія для України” Франція постачила Україні додаткові реактивні системи залпового вогню LRU.

Франція спорядила для ЗСУ ще дві системи LRU. Перші системи залпового вогню Сили оборони отримали восени 2022 року.

Зауважимо, залп ракет у M270 у два рази більший ніж у HIMARS. LRU може застосовувати високоточні боєприпаси GMLRS, що забезпечує високу точність стрільби до 80 км.

Раніше у Міноборони оприлюднили відео, на якому, українські захисники працюють на 155-мм французькій самохідній артилерійській установці CAESAR.

Довідка. Lance-roquettes unitaire або скорочено LRU – це французький варіант американської M270 MLRS.

  • Міністр оборони Франції Себастьян Лекорню повідомив, що до кінця 2024 року Франція щомісяця передаватиме Україні 3000 артилерійських снарядів та до 50 авіабомб.
  • Міністр збройних сил Франції Себастьян Лекорню повідомив, що Франція виготовить для України 78 самохідних артилерійських установок CAESAR.
  • Президент Франції Еммануель Макрон остаточно підтвердив, що поїде в Україну “в лютому” і що Франція спорядить ще 40 нових ракет великої дальності SCALP  і “сотні бомб”.

Кіберфахівці Служби безпеки викрили ще одну прихильницю рашизму, яка співпрацювала з російськими окупантами після захоплення Харківщини.

Станом на ранок 1 березня у Чорному морі російські окупанти утримують на бойовому чергуванні один корабель, носіїв крилатих ракет “Калібр” немає.

У ніч на 1 березня українські захисники знищили чотири ударні безпілотники типу “Shahed”, які намагалися атакувати Україну.

Протягом доби російські армійці обстріляли 11 населених пунктів у Запорізькій області, внаслідок чого одна особа загинула, ще одна – зазнала поранень.

Протягом доби російські армійці обстріляли Херсонську область, внаслідок чого двоє осіб зазнали поранень.