Франція виділить 200 млн євро для відновлення критичної інфраструктури України

Джерело: Мінекономіки

Франція зобов’язалася надати Україні 200 мільйонів євро для відновлення критичної інфраструктури та підтримки пріоритетних секторів економіки. Ця угода була укладена під час зустрічі представників двох країн у Парижі.

Зазначено, що з цієї суми 60 мільйонів євро буде використано для підтримки енергетичного сектору України.

Угода передбачає спільні зусилля обох країн у відновленні та модернізації важливих об’єктів інфраструктури, які мають стратегічне значення для економічного та соціального розвитку України.

Це охоплює реалізацію проєктів у сфері охорони здоров’я, енергетики, сільського господарства, водопостачання, житлового будівництва та інших важливих галузях.

60-річній жінці, яка осквернила могили військових у Києві, оголосили підозру.

Сенатори одразу обох провідних партій США представили законопроєкт, за яким пропонують визнати Росію державою-спонсором тероризму. 

Сьогодні, 21 червня, обмеження споживання електроенергії діятимуть протягом всієї доби. Проте, з 13:00 їх вимушено посилять. Про це розповіли в пресслужбі “Укренерго”.

Норвегія, Швеція та Фінляндія спільно погодили створення транспортного коридору для військових потреб. Відповідне рішення є відповіддю на потенційну необхідність перекидання збройних сил через кордони на тлі загрози з боку РФ.

Перед початком Вашингтонського саміту Північноатлантичного альянсу, Сейм Латвії звернувся до парламентів країн-членів з закликом підтримати заявку України на вступ до Альянсу.