Французький телеканал вибачився та видалив відео з помилковим прапором Південної Кореї

Джерело: Yonhap

Французький приватний телеканал LCI вибачився та видалив відео з помилковим прапором Південної Кореї після протесту Сеула.

“Телекомпанія висловила вибачення з приводу помилки з прапором Південної Кореї, і видалила відео”, – запевнили у МЗС Південної Кореї.

У відомстві також наголосили, що висловили “рішучий протест” LCI з приводу цієї помилки.

Як пояснили у виданні, приватний телеканал опублікував сюжет, в якому допустився помилки з прапором Південної Кореї. Зокрема LCI використав зображення національного прапора Південної Кореї з червоним колом посередині, схожим на символ японського прапора.

Натомість прапор Південної Кореї має червоно-синє коло в центрі.

Репортаж викликав критику глядачів у всьому світі. Багато коментаторів назвали сюжет “образливим”, беручи до уваги чутливість спільної минулої історії між Південною Кореєю та Японією.

Відомо, що Південна Корея перебувала під колоніальним пануванням Японії впродовж 1910 – 1945 рр.

У п’ятницю, 12 липня, австралійська акторка і продюсерка Марго Роббі вперше з’явилась на публіці після оголошення про те, що разом з її чоловіком режисером Томом Акерлі очікує на первістка.

Викидання понад 140 дельфінів на берег біля Кейп-Коду (штат Массачусетс, США) минулого місяця визнано як найбільше масове викидання цих ссавців на берег в історії Сполучених Штатів.

Сьогодні, 14 липня, на Вінниччині поблизу затопленого карʼєру в с.Черепашинці на воді зник 7-річний хлопчик.

Сильна спека, вітер і грози за останні тижні спричинили лісові пожежі по всій Росії, від віддаленого сибірського регіону Туви до Якутії. 

Сьогодні, 14 липня, російські війська скинули на цивільний автомобіль вибухівку з дрона у Херсоні.