Гендиректор OpenAI має намір створити мережу заводів із виробництва чипів – Bloomberg

Джерело: Bloomberg

Генеральний директор OpneAI Сем Альтман, який займався проєктом щодо залучення мільярдів доларів від світових інвесторів для виробництва мікросхем, хоче використати кошти для створення мережі заводів із виробництва напівпровідників.

За даними видання, Альтман провів перемовини з декількома великими потенційними інвесторами, щоб зібрати кошти, необхідні для заводів із виробництва мікросхем.

Серед компаній, які брали участь у перемовинах, – G42 Group, яка спеціалізується на розробці штучного інтелекту і базується в Абу-Дабі, та японська холдингова компанія SoftBank Group Corp., що займається телекомунікаціями.

Зазначено, що проєкт передбачатиме співпрацю з провідними виробниками мікросхем, а мережа заводів матиме глобальний масштаб.

“Хоча Bloomberg раніше повідомляв про спроби Альтмана зібрати кошти для виробництва мікросхем, про масштаби проєкту та фокус на виробництві раніше відомо не було”, – йдеться у повідомленні.

При цьому вказано, що перемовини між гендиректором OpenAI та інвесторами знаходяться на ранній стадії, і повного списку залучених партнерів поки що не оприлюднено.

У ніч із 21 на 22 грудня в Ер-Ріяді, Саудівська Аравія, відбувся довгоочікуваний реванш між Олександром Усиком та Тайсоном Ф’юрі. Український чемпіон здобув перемогу за рішенням суддів після 12 раундів напруженого протистояння. Офіційні суддівські оцінки становили 116–112 на користь Усика.

Олександр Усик після другої перемоги над Тайсоном Ф’юрі присвятив цей успіх своїй матері.

Після тріумфальної перемоги Олександра Усика над Тайсоном Ф’юрі в Саудівській Аравії, на ринг вийшов Даніель Дюбуа. Британський боксер, який володіє вакантним титулом IBF, кинув виклик Олександру Усику, запросивши його на реванш. Українець погодився.

У ніч із 21 на 22 грудня в Ер-Ріяді, Саудівська Аравія, відбувся повторний поєдинок між Олександром Усиком і Тайсоном Ф’юрі. Українець здобув перемогу за рішенням суддів після 12 раундів напруженого бою.

Албанія запровадила річну заборону на TikTok, після того, як вбивство підлітка минулого місяця викликало занепокоєння щодо безпеки дітей у соціальних мережах.