Генеративний штучний інтелект тільки починає економічно впливати на світ — OpenAI

Джерело: Bloomberg

Головна технічна директорка OpenAI Inc. Міра Мураті вважає, що економічний вплив генеративного штучного інтелекту (ШІ) лише починається.

На конференції Asia Tech X у Сінгапурі вона зазначила, що остання модель GPT-4o від OpenAI стає все більш інтуїтивно зрозумілою у використанні, що стимулює її впровадження.

Мураті наголосила, що люди все частіше використовують інструменти ШІ для широкого спектра завдань, включаючи кодування, написання та адміністративну роботу. Вона зауважила, що поки що не повністю зрозумілий вплив цих технологій на бізнес та роботу, оскільки цей процес тільки розпочинається.

OpenAI зазнає конкуренції від інших компаній, таких як Google Alphabet Inc., Meta Platforms Inc. (материнська компанія Facebook), стартап Anthropic та xAI Ілона Маска. Мураті вважає, що ця конкуренція може бути корисною, якщо вона спрямована на змагання за безпеку, а не на відсікання конкурентів.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну інформацію на фронті станом на 19:00 16 червня. За добу кількість бойових зіткнень по всій лінії фронту зросла до 88.

Віталій Ступаєнко, ведучий івенту, з якого вигнали одеситку Юлію Карабаджак через мовне питання, вже записав відео з вибаченнями, пояснивши поведінку організаторів “недоопрацюванням”.

16 червня, підбиваючи підсумки дводенного Глобального саміту миру у Швейцарії, президент Володимир Зеленський повідомив, що Україна планує вже за кілька місяців провести другий аналогічний захід, на якому гіпотетично може бути присутній представник від РФ.

16 червня у Грузії сталися три землетруси. Перші підземні поштовхи зафіксували о 17:16.

Пошановувачі американського телесеріалу “Бріджертони” від Netflix вже встигли насолодитися прем’єра 3 сезону, яка відбулася 16 травня і 13 червня. Нині ж стрічка доступна для перегляду в українській озвучці.