Глава ООН з гуманітарних питань сказав, що «людство зазнає краху»

Джерело: AL Jazeera

Глава ООН з гуманітарних питань Мартін Гріффітс у своїй останній заяві про війну в Ізраїлі згадав про “жахливий тиждень” та зазначив, що “людство зазнає краху”.

“Я боюся, що найгірше ще не настало”, — сказав він. 

Гріффітс додав, що в Газі немає електроенергії, немає води та палива, запаси їжі закінчуються, а морги переповнені.

“Гуманітарна ситуація в Газі, і без того критична, швидко стає неспроможною”, — сказав він.

Глава ООН з гуманітарних питань також попередив про зростання насильства на Західному березі річки Йордан і ризик ескалації між Ізраїлем і Ліваном.

Протягом дня, 17 травня, російські війська здійснили 44 обстріли прикордонних територій та населених пунктів Сумської області, зафіксовано 183 вибухи. 

Міністерство закордонних справ України дало розпорядження з 18 травня відновити надання консульських послуг чоловікам призовного віку за кордоном.

Станом на 20:30 п’ятниці, 17 травня, ворог веде активні наступальні та штурмові дії на Покровському та Придніпровському напрямках.

Управління освіти Дніпровської районної державної адміністрації в Києві оголосило тендер на закупівлю туалетного паперу на понад 1,5 мільйона гривень.

Київська обласна рада підтримала надання Київському обласному центру допомоги Захисникам України імені Баранова Віталія Анатолійовича.