Голова Центробанку Росії готується до посилення західних санкцій – Bloomberg

Джерело: Bloomberg

Голова Центробанку Росії Ельвіра Набіулліна, яка відіграла головну роль у тому, щоб режим Путіна витримав удар санкцій після повномасштабного вторгнення в Україну, переконана, що економічний тиск на РФ посилиться.

За її словами, реструктуризація економіки РФ відбувається “достатньо швидкими” темпами, а бізнес нібито адаптується до західних обмежень.

“Є спокуса думати, що нам, все під силу після того, як ми витримали початковий шторм, хоча ми повинні бути готові до посилення санкційного тиску”, – попередила Набіулліна.

Раніше найбільша в Європі компанія з управління активами Amundi заявила, що у 2024 році російська економіка зросте втричі швидше, ніж економіка єврозони, підкресливши неефективність санкцій.

У мережі поширився інтернет-тренд щодо приручення домашніх тварин — до нього долучилися й українські військові. Наприклад, користувачка @wikentiyax розповіла про долю кота, якого назвали Паладін.

Станом на 20 травня Сили оборони України контролюють Вовчанськ (Харківська область) приблизно на 60%. Водночас російські військові не припиняють штурмувати місто, зазначив заступник голови Харківської ОВА Роман Семенуха.

Джерело: InformNapalm  InformNapalm продовжує проводити розслідування на основі даних, отриманих від хактивістів групи “Кібер Спротив”,…

Заступник командира 3-ї окремої штурмової бригади Максим Жорін прокоментував поточну ситуацію на фронті.

Продовольчий гігант Danone повідомив, що завершив продаж своїх активів та виходить з російського ринку, на який припадало близько 5% світових продажів компанії і де працював понад 30 років.