Grammarly скорочує 21% штату, серед працівників є українці

Джерело: блог Grammarly

Компанія Grammarly, яка має своє походження в Україні, 7 лютого оголосила про реструктуризацію бізнесу з метою фокусування на майбутніх робочих місцях, які підтримуються штучним інтелектом. Це призведе до звільнення близько 230 членів команди, що становить 21% загального штату.

Згідно з оголошенням генерального директора компанії Рахула Рой-Чоудхурі, звільнені працівники отримають мінімальну базову заробітну плату за три місяці (більш досвідчені співробітники можуть отримати більше), а також компенсацію виплат за медичне страхування залежно від місця проживання учасника команди.

Для пошуку нових робочих місць компанія надасть стипендії або доступ до послуг індивідуального навчання, а також створить загальнодоступний список “талантів” для інших роботодавців. Крім того, звільненим працівникам залишать робочі ноутбуки.

За інформацією DOU, серед звільнених є 37 українських фахівців.

Довідка. Grammarly – це інтернет-платформа, яка використовує технології штучного інтелекту для перевірки граматики. Цей сервіс сприяє підвищенню якості писемного спілкування, надаючи рекомендації щодо правильності, зрозумілості, привабливості та тону повідомлень. Використовуючи Grammarly, можна користуватися редактором, розширеннями для браузера, інструментами в Microsoft Office, а також застосунками та мобільними клавіатурами.

Попри поширений стереотип про “безневинність” пива порівняно з іншим алкоголем, вчені зі США виявили, що воно завдає організму більшого впливу, ніж вино, коктейлі чи лікер. Дослідження розкрило, що пивні споживачі мають нижчий рівень харчової якості і менш активний спосіб життя.

Обраний 47-м президентом США Дональд Трамп обрав лояльних до своєї політики осіб із невеликим досвідом на кілька ключових посад, приголомшивши деяких союзників і давши зрозуміти, що він серйозно налаштований на зміну.

Печерський районний суд міста Києва 13 листопада переніс розгляд справи митрополита УПЦ Московського патріархату, колишнього намісника Києво-Печерської лаври Павла (Лебедя), котрий обвинувачується у виправдовуванні російської військової агресії проти України.

Пізно ввечері 14 листопада російські війська знову здійснили масовану атаку дронами на Одесу та район. Внаслідок обстрілу є загибла та поранені, пошкоджена цивільна інфраструктура.

Українська делегація на чолі з головою парламентського комітету з екологічної політики Олегом Бондаренком і його заступницею Оленою Криворучкіною звернулася до учасників найбільшої у світі кліматичної конференції COP29 із закликом зупинити російський екоцид. Представники України наголосили, що агресія Росії створює загрозу для екологічної безпеки всього світу.