Grammarly скорочує 21% штату, серед працівників є українці

Джерело: блог Grammarly

Компанія Grammarly, яка має своє походження в Україні, 7 лютого оголосила про реструктуризацію бізнесу з метою фокусування на майбутніх робочих місцях, які підтримуються штучним інтелектом. Це призведе до звільнення близько 230 членів команди, що становить 21% загального штату.

Згідно з оголошенням генерального директора компанії Рахула Рой-Чоудхурі, звільнені працівники отримають мінімальну базову заробітну плату за три місяці (більш досвідчені співробітники можуть отримати більше), а також компенсацію виплат за медичне страхування залежно від місця проживання учасника команди.

Для пошуку нових робочих місць компанія надасть стипендії або доступ до послуг індивідуального навчання, а також створить загальнодоступний список “талантів” для інших роботодавців. Крім того, звільненим працівникам залишать робочі ноутбуки.

За інформацією DOU, серед звільнених є 37 українських фахівців.

Довідка. Grammarly – це інтернет-платформа, яка використовує технології штучного інтелекту для перевірки граматики. Цей сервіс сприяє підвищенню якості писемного спілкування, надаючи рекомендації щодо правильності, зрозумілості, привабливості та тону повідомлень. Використовуючи Grammarly, можна користуватися редактором, розширеннями для браузера, інструментами в Microsoft Office, а також застосунками та мобільними клавіатурами.

Триває сімсот тридцять третя доба широкомасштабної збройної агресії РФ проти нашої держави. Протягом доби відбулося 79 бойових зіткнень.

УПЦ Московського патріархату відмовила українським військовим капеланам та українським захисникам у доступі до печер Києво-Печерської Лаври. Оборонці мали намір помолитися за загиблих побратимів у річницю повномасштабного вторгнення росіян.

26 лютого парламент Угорщини схвалив членство Швеції в НАТО – майже через два роки після того, як історично нейтральна країна подала заявку на приєднання до західного військового альянсу, поклавши у такий спосіб кінець тривалим дипломатичним суперечкам.

Верховний представник Євросоюзу із закордонних справ та безпекової політики Жозеп Боррель зауважив, що результат війни РФ проти України може вирішитися в найближчі місяці. Проте Україна потребує ще більшої збройової підтримки ЄС. Він закликав країни-члени збільшити та прискорити допомогу Україні.

Станом на 26 лютого Сили оборони півдня продовжують системну контрбатарейну боротьбу. На лівому березі Дніпра, попри постійні бойові втрати та відсутність успіхів, ворог не полишає намірів вибити наші підрозділи із зайнятих позицій.