ГУР запускає оновлений «Головний бот розвідки»: деталі

Джерело: ГУР МОУ

Головне управління розвідки Міністерства оборони України запускає оновлений “Головний бот розвідки” для отримання інформації про російських загарбників та будь-якої іншої, яка може бути корисною у боротьбі з ворогом.

У розвідці зазначили, що за два роки повномасштабної війни українці та всі, хто виступає проти військової агресії Росії, надсилали ГУР МОУ інформацію, яка допомогла:

  • знищувати склади, споруди, техніку окупантів, кораблі тощо;
  • здобувати важливу інформацію про сили та засоби ворога, дислокацію високопосадовців, колаборантів тощо;
  • виявляти плани окупантів та діяти на випередження;
  • фіксувати наслідки завданих окупантам ударів.

У ГУР МОУ закликали надсилати важливу для української розвідки інформацію в офіційний телеграм-бот.

“Ми дякуємо кожному, хто надсилав інформацію через офіційний телеграм-бот і тим самим наближав і продовжує наближати перемогу України над країною-агресором. Ми закликаємо всіх українців повідомляти про “Головний бот розвідки” своїм рідним, друзям та знайомим на тимчасово окупованих територіях”, – наголосили у ГУР МОУ.

Довідково. Головний бот розвідки – офіційний канал зв’язку жителів тимчасово окупованих територій України, усіх, хто хоче боротися з окупаційним режимом та небайдужих громадян, з Головним управління розвідки МО України.

У ГУР закликають писати інформацію, яка може бути корисною Силам оборони України для перемоги над окупантами, а саме:

  • місцезнаходження штабів, скупчення техніки, засобів РЕБ чи ППО, переміщення військ окупантів;
  • дислокацію вищого військового керівництва російських окупаційних військ;
  • діяльність спецслужб, приватних воєнних компаній та інших заборонених організацій;
  • військово-технічні дослідження та розробки;
  • а також будь-яку іншу інформацію, яка може бути корисною у боротьбі за цілісність та безпеку України.

Кожен користувач бота при передачі інформації отримує базові інструкції з безпеки, які необхідно детально вивчити та дотримуватися.

Інструкції містять наступну інформацію: безпека в соціальних мережах та публікація відповідного контенту; безпека гаджетів користувача; захист особистого телефона; безпечне використання VPN; безпечна комунікація в месенджерах; безпека спілкування через Головний бот розвідки.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 4 липня. Від початку цієї доби відбулося 136 бойових зіткнень.

Міністр закордонних справ Китаю Ван Ї повідомив високопоставленому дипломату ЄС, що Китай не може прийняти поразки Росії у війні проти України, оскільки це дозволить США зосередитись виключно на Пекіні.

У четвер, 3 липня, Сили оборони України вдруге за тиждень успішно вдарили по командному пункту 8-ї загальновійськової армії ЗС РФ. Також було уражено командний пункт 20-ї мотострілецької дивізії противника на тимчасово окупованій території Донецької області.

У п’ятницю, 4 липня, поблизу тимчасово окупованого селища Стрілкове на Херсонщині підірвався автомобіль Chevrolet Aveo. Внаслідок вибуху загинули троє військових із російського центру безпілотних систем “Барс-Сармат”.

Президент США Дональд Трамп заявив, що не досяг жодного прогресу у переговорах про припинення вогню в Україні під час телефонної розмови з главою Росії Володимиром Путіним 3 липня.