Хакерська група, що базується в Китаї, зламала електронну пошту урядів в ЄС — Microsoft

Джерело: Microsoft.

Китайські хакери зламали низку облікових записів для отримання доступу до електронних пошт, пов’язаних з державними установами в Західній Європі. Їхньою метою було шпигунство.

Групу ідентифікували під назвою Storm-0558. Хакери у середині травня отримали доступ до даних електронної пошти приблизно 25 організацій. Вони змогли бути непоміченими протягом місяця.

Компанія-розробник програмного забезпечення виявила пролом лише після розслідування в середині червня. Це сталося після звернень клієнтів про ненормальну поштову активність.

“За нашими оцінками, цей противник займається шпигунством, наприклад, отриманням доступу до систем електронної пошти для збору розвідданих”, — написав Чарлі Белл, виконавчий віцепрезидент Microsoft.

Хакери підробили токени автентифікації, необхідні для доступу до облікових записів. Нині Microsoft повідомила постраждалим клієнтам про злам. Компанія вжила відповідних заходів щодо пом’якшення наслідків.

Техногігант зазначив, що співпрацює з агентством кіберзахисту Міністерства внутрішньої безпеки. Вони разом працюють над усуненням порушень. Компанія з відомством продовжить розслідування та моніторинг китайської групи.

Зокрема для цих користувачів додали значні автоматичні виявлення ознак компрометації системи з метою посилення захисту.

В Хмельницькому обласному ТЦК та СП повідомили, що чоловік намагався дати хабар їхнім військовослужбовцям, а коли ті відмовились, застосував проти них сльозогінний газ.

За даними Міністерства оборони США, численні ядерні супротивники кидають виклик безпеці США, їх союзників і партнерів. Тому відомство оголосило про коригування своєї стратегії ядерного стримування.

Міністр національної оборони Канади Білл Блер заявив, що довгоочікувані системи протиракетної оборони США, які допоміг закупити канадський уряд, вже доставили в Україну.

Завтра, 23 листопада, Україна долучиться до щорічної акції “Запали Свічку пам’яті”, присвяченої вшануванню жертв Голодомору 1932–1933 років та масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років.

Британський банк HSBC припинив обробку всіх платежів з Росії та Білорусі для клієнтів персонального банківського обслуговування, повідомили в компанії у п’ятницю, 22 листопада.