ХАМАС вітає пропозицію Путіна стати посередником у конфлікті з Ізраїлем
Джерело: The Washington Post
Палестинське бойове угруповання ХАМАС заявило, що цінує заяву Росії, яка засудила обстріли сектора Гази Ізраїлем і вітає “невтомні зусилля РФ” зупинити ці атаки.
Президент Росії Володимир Путін 13 жовтня заявив, що Росія “готова до координації з усіма конструктивними партнерами” для посередництва в конфлікті і що “головне – зупинити кровопролиття”.
Після терактів в Ізраїлі Кремль висловив “занепокоєння”, але не засудив бойовиків ХАМАС напряму, натомість назвавши інцидент провалом західної дипломатії.
Заява Путіна прозвучала на тлі повномасштабної російсько-української війни, де унаслідок російських ударів гинуть цивільні мешканці.
У березні Міжнародний кримінальний суд Гааги видав ордер на арешт Путіна за воєнні злочини.
Зараз Росія залежить від Ірану – давнього прихильника ХАМАС, через безпілотники, які вона використовує для атак на Україну.
- Міжнародний кримінальний суд має юрисдикцію щодо потенційних воєнних злочинів, скоєних бойовиками ХАМАС в Ізраїлі, навіть якщо Ізраїль не є державою-членом, заявив головний прокурор МКС Карім Хан.
22 липня Печерський суд Києва відправив під варту керівника ДП “Ліси України” з альтернативою внесення застави у 90 млн 840 тис. грн. Посадовця категорії “А” затримали за підозрою в незаконному збагаченні на у 7 мільйонів 870 тисяч гривень.
Співробітнику уряду США заборонили виїжджати з Китаю після поїздки туди в особистих справах. Це не вперше, коли Пекін забороняє громадянам Штатів виїжджати з країни.
У французькому місті Авіньйон покажуть тригодинну виставу, засновану на реальному суді проти чоловіків, які ґвалтували Жизель Пеліко упродовж десяти років та її законного чоловіка, який накачував жінку наркотиками й запрошував гостей.
22 липня Печерський районний суд Києва обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою керівнику підрозділу НАБУ з дислокацією в м. Дніпро, підозрюваного у пособництві РФ.
Адміністрація президента США оприлюднила понад 230 тисяч файлів, пов’язаних з убивством темношкірого лідера руху за громадянські права Мартіна Лютера Кінга у квітні 1968 року.