ХАМАС звільнив з полону росіянина «у вдячність» за підтримку РФ

Джерело: The Times of Israel

26 листопада угруповання ХАМАС звільнило раніше полоненого росіянина “на знак вдячності” за позицію Росії.

У заяві ХАМАС зазначили про звільнення заручника з російським громадянством. Зауважується, що цей крок став “відповіддю на зусилля президента Росії Володимира Путіна та вдячністю за позицію Росії щодо підтримки палестинської справи”.

Раніше повідомляли, що Ізраїль очікує звільнення принаймні одного ізраїльсько-російського громадянина на додаток до 13 узгоджених ізраїльських заручників. Російське пропагандистське агентство ТАСС з посиланням на ХАМАС повідомило, що заручника вже передали Червоному Хресту.

Зауважимо, 24 листопада, під час першого дня перемир’я бойовики ХАМАСу звільнили 24 заручників, зокрема ізраїльських жінок і дітей. Заручників вивезли з Гази та передали владі Єгипту на прикордонному переході Рафах у супроводі восьми співробітників Міжнародного комітету Червоного Хреста (МКЧХ).

Варто нагадати, що у жовтні заступник голови політбюро ХАМАС Муса Абу Марзук висловив “вдячність” РФ, зауваживши, що Москва “не дозволила США та Ізраїлю просунути резолюцію” під час засідання Ради безпеки ООН.

Також  стало відомо, що російські хакерські групи об’єдналися з бойовиками палестинського ісламського угрупування ХАМАС, щоб атакувати ізраїльські урядові сайти та ЗМІ. Зокрема, вони змогли зламати додаток для сповіщення про повітряну тривогу, де розмістили повідомлення “ядерна бомба наближається”.

Вночі 2 березня російські окупанти завдали ударів безпілотниками по місту Харків, внаслідок чого спалахнула пожежа.

Найбагатша людина Азії, індійський бізнесмен Мукеш Амбані, організовує вечірку на честь весілля його сина, на яку запрошено майже 1200 осіб.

Друга за величиною лісова пожежа в історії Техасу охопила понад 1,1 мільйона акрів та вбила тисячі великої рогатої худоби.

Україна може отримати перші снаряди протягом кількох тижнів в рамках чеської ініціативи із закупівлі 800 тисяч боєприпасів для України з-за меж ЄС, яку спільно фінансують різні держави.

Згідно з оцінками, опублікованими в The Lancet, більше мільярда людей у ​​всьому світі страждають від ожиріння.