Хорватія та Іспанія виділять 6,5 млн євро на потреби гуманітарного розмінування в Україні

Джерело: пресслужба Уряду

Хорватія виділить 5 мільйонів євро, а Іспанія – 1,5 мільйона євро на потреби гуманітарного розмінування України. 

Про допомогу Україні оголосили на Міжнародній донорській конференції щодо гуманітарного розмінування в Україні, яка відбувається у Хорватії.   

На цьому заході зібралися представники понад 40 іноземних країн, включаючи міністрів оборони, закордонних справ, послів та керівників іноземних організацій.

“Ми вдячні нашим партнерам за надану допомогу, оскільки гуманітарне розмінування є однією з необхідних умов для відновлення та подальшого економічного зростання нашої країни”, – зазначила міністерка економіки України Юлія Свириденко.

Сьогодні, 25 травня, російські війська знову атакували центр Харкова.

Внаслідок російських авіаударів по будівельному гіпермаркету в Харкові кількість постраждалих зросла до 35.

Станом на 16:30 в суботу, 25 травня, кількість бойових зіткнень на фронті з початку доби збільшилась до 71. Ситуація вздовж всієї лінії зіткнення залишається складною водночас, контрольованою Силами оборони України. 

Внаслідок російської атаки по гіпермаркету у Харкові станом на зараз відомо про двох загиблих та 24 поранених. Наразі щонайменше 15 людей не виходять на звʼязок.

Лідер фракції “Європейська Солідарність” Петро Порошенко під час поїздки на східний фронт передав інженерному полку та одній з артилерійських бригад екскаватори для фортифікаційних робіт.